Girişimci Kafası

Yapay Zekâ Destekli Global Entegrasyon Çözümü ShopiVerse 20 Milyon TL Yatırım Aldı!

Büyüme ve Markalaşma İçin 20 Milyon TL’lik Yatırım

ShopiVerse, Ağustos 2023’te Fonbulucu platformu üzerinden 20.000.000 TL’lik tohum yatırımını başarıyla tamamladı. Bu yatırım, ShopiVerse’ ün global pazarda büyümesini hızlandırma ve markalaşma yolunda önemli bir adımı temsil ediyor. İş dünyası liderleri ve yatırımcılar, ShopiVerse’ün potansiyelini tanıyarak büyüme hedeflerine destek oluyorlar.

ShopiVerse: Yapay Zekâ ile Geleceği Şekillendiriyor

Global e-ticaretin hızla büyüdüğü bir dönemde, ShopiVerse adını global pazarlarda duyurmaya hazırlanıyor! ShopiVerse, sınır ötesi e-ticaretin öncüsü olarak, iş dünyasına devrim niteliğinde bir çözüm sunuyor. Yapay zekâ tabanlı entegrasyon yazılımı, işletmelerin karmaşık e-ticaret ekosistemini daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor.

ShopiVerse, global pazaryerleri, lojistik firmaları, ERP sistemleri, e-ticaret depoları ve e-ticaret altyapılarını mükemmel bir uyum içinde birbirine entegre ederek işletmelere rekabet avantajı sağlıyor. Tek bir panel üzerinden kolayca erişilebilen veriler sayesinde, işletmeler hızlı kararlar alabiliyor ve yönetim süreçlerini yürütebiliyorlar.

Yapay zekâ tabanlı altyapısı, ShopiVerse’ü global pazardaki diğer çözümlerden ayıran özellik olarak ortaya çıkıyor. Farklı ülkelerde faaliyet gösteren global pazaryerlerine uygun, otomatik içerik optimizasyonu, görsel optimizasyonu ve fiyat optimizasyonu gibi özelliklerle, işletmeler daha fazla müşteriye ulaşmanın ve satışlarını artırmanın yollarını keşfediyorlar.

Daha fazla bilgi için www.shopiverse.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yap:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA