Girişimci Kafası

UpTeam

Global düzeyde girişimcilerin karşılaştıkları tüm zorluklara bir çözüm olarak doğan bir girişim olan MSA, İngiltereden Yatırım alarak hacmini büyütüyor ve UpTeam oluyor!

 

Türkiye’de yolculuğuna başlayan ve girişimcilerin gözdesi olarak Dubai’ye genişleyen proje MSA (Meet Sale Agent), İngiltere merkezli yatırım şirketi Neogram ve UK partneri olan Startup Accelarator GoldmanStartups’ın radarına girerek, yatırım teklifi aldı. 

25 Milyon liralık değerleme üzerinden yatırım alan girişim, Merkezi Leicester İngiltere ve Dubaideki ikinci merkezleri ile yolculuğuna UpTeam ismi ile devam edecek. 

 

Girişimin kurucusu ve fikir sahibi Nagehan Karaman’ın önderliğinde, UpTeam ekibi global alanda girişimcilerin karşılaştıkları zorlukları minimize ederek, iş fikirlerini büyütmelerinde ekip desteği sunuyor.

Karaman’ın, UpTeam’in tercih edilmesi ve kısa sürede girişimcilerin ilgisini çekmesiyle ilgili sözleri ise şöyle;

“UpTeam’in dünya çapındaki girişimcileri destekleme taahhüdü girişimcilerin ilgisini oldukça çekiyor, iş fikirlerini hayata geçirmek ve riski minimize ederek yola çıkmak isteyen girişimciler, alanında benzersiz bir proje olan UpTeam ile ilerlemeyi tercih ediyor ve direkt başarı odaklı çalışmayla ve doğru hedeflerle yola çıkıyorlar.”

 

 

 

 

Dinamik Proje yöneticileri ve ekip elemanları ile girişimcilere A’dan Z’ye konforlu, risksiz, rahat ve eksiksiz bir süreç sunarak başarıya ulaştıran UpTeam ekibi 8 ayrı departmanda hizmet veren uzmanlardan oluşan bir ekip. Direkt hedef odaklı, tam zamanlı ekip kiralayarak data yaratımından, call center hizmetine, saha satış elemanından reklam departmanına ve strateji kurulumlarına kadar bir girişimin ihtiyacı olan her departmanda hizmet vermekte olan UpTeam günümüz şartlarında bir girişimcinin en büyük maliyetlerinden olan eleman işe alım maliyetini de %80 aşağı çekiyor. 

Kolay takip, dedike eleman, full kontrolün girişimcinin elinde olması ve tıpkı ofisinden elemanlarıyla çalışır gibi birebir, eşzamanlı çalışma fırsatı sunması da girişimcilerin gözde avantajları arasında.

 

UpTeam, girişimcileri, riskleri en aza indirirken temel yetkinliklerine odaklanma konusunda güçlendirerek, girişimciler için ekip yaratım ortamını yeniden şekillendiriyor. 

UpTeam’in hedefleri arasında aldığı bu yatırımla Orta Doğu ve Türkiye’de büyürken aynı zamanda İngiltere üzerinden tüm Avrupa’ya açılmak yer alıyor.

Türkiye ve Arap Emirlikleri pazarında geniş bir kitle yakalayan 

UpTeam, kendi girişimine başlamak isteyen ama riskleri göze alamayan ve bütçesi kısıtlı olan girişimciler için ayrıca Ağustos ayında çığır açacak bir kampanya başlattı. 

İŞ FİKRİNE GÜVENEN GİRİŞİMCİLER İÇİN HARİKA HABER!

Projesine inandıkları 10 girişimciye 3 ay ücretsiz olarak sistem, ekipman, stratejik planlama, ekip ve proje müdürü dedike ederek hedeflerine ulaşacak hale getirecekler! Yatırım turuna çıkmadan önce sistemini oturtmak isteyen veya girişimini  hayata geçirmek ve doğru hedeflerle yola çıkmak isteyen isteyen tüm girişimciler, UpTeam’e başvurabilir!

 

En başarılı 5 girişim fikri ayrıca İngiltere merkezli Startup Accelarator GoldmanStartups’tan yatırım sunumu yapma hakkı kazanacak!

 

 

Başvuru için: hello@upteam.uk

Web: https://www.UpTeam.uk/

İletişim: +44 7822 013475

Yorum yap:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA