Girişimci Kafası

OCTAPULL ile Tanışın: OctaMeet ile Dijital İletişimi Yeniden Tanımlayın!

Türkiye’nin yerli VCaaS (Video Conference as a Solution & Service) girişimi OCTAPULL, 2021 yılından bu yana iş dünyasında aktif bir şekilde hizmet veriyor.

Bulut tabanlı video konferans hizmetleri sunan bu girişim, bireysel kullanıcılar ve işletmeler için çevrim içi iletişim ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sağlıyor.

OCTAPULL, OctaMeet ve OctaSales uygulamaları ile profesyonellerden bireysel çalışanlara, girişimcilerden kurumsal firmalara kadar geniş bir yelpazedeki kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş dünyasındaki ihtiyaçlarına karşın çözümler sunarak iş süreçlerine katkı sağlıyor.

OCTAPULL, sunduğu çözümlerle hem yerel hem de küresel düzeyde dijital dönüşümde etkin bir rol oynamayı amaçlıyor. Alpata Grubu’ndan aldığı 1 milyon dolarlık yatırım ile Londra’da ofis açan OCTAPULL, uluslararası pazarda da faaliyet alanını genişletmeyi hedefliyor.

OCTAPULL, piyasadaki mevcut VCaaS teknolojilerinin eksikliklerine karşı sunduğu çözümler ve “Uzaktan Kanal Yönetimi” (DCM) iş modeli ile iş dünyasının büyüme ve gelişim sürecine ivme kazandırıyor.

OCTAPULL’un şirketlerin filo maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmayı hedeflediği OctaSales uygulaması, saha satışlarını daha verimli hale getirme imkanı tanıyor.

Henüz geliştirilmekte olan bu uygulama, yapay zekâ destekli entegrasyonlarla müşteri etkileşimlerinin geliştirilmesine yardımcı oluyor, sipariş formlarının uygulama üzerinden kolayca takip edilmesini sağlıyor.

OctaSales’in sahip olduğu yapay zekâ destekli özellikleri ile oluşturulan parametrelerle hedef kitlelere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu kullanıcı dostu yaklaşımlar ile uzaktan iletişim problemlerini en aza indirerek bireylerin ve şirketlerin iş süreçlerini kolaylaştırıyor.

OctaMeet uygulaması ise sunduğu video konferans çözümü ile bireylerin ve kurumların en iyi kullanıcı deneyimini yaşayabilmelerine olanak sağlarken, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile kullanıcıların toplantıları kolay bir şekilde planlamasına, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Türkiye’nin dijital dönüşüm yolculuğunda öncü bir rol üstlenen OCTAPULL, yenilikçi video konferans uygulaması OctaMeet’i kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Verileriniz OctaMeet ile Güvende!

Her geçen gün yeni teknolojik gelişmelere tanık olan iş dünyası, büyük bir hızla dijitalleşiyor. Bu dijital dönüşümle birlikte iş yerlerindeki güvenlik kaygılarını da beraberinde getiriyor.

Bu dönüşümün bir yansıması olarak, verilerin ve iletişimin güvenliğine ilişkin kaygılar özellikle şirketler ve işletmeler için artık son derece önemli bir konu haline geliyor.

OctaMeet veri güvenliği konusundaki hassasiyeti ile diğer video konferans uygulamaları arasında ön plana çıkıyor. Verileriniz OCTAPULL’un kendi sunucularda güvenli bir şekilde saklanıyor, kişisel bilgilerinizin gizliliği daima korunuyor.

Ayrıca OctaMeet, Türkiye’deki kullanıcılarının verilerini Türkiye’deki sunucularda depolama imkanı da tanıyor. Kapsamlı şifreleme yöntemleri, gelişmiş kimlik doğrulama ve güncel güvenlik iyileştirmeleri ile veri güvenliği OctaMeet ile ön planda tutuluyor.

Bunun yanı sıra, depolanan verilerinize harici depolama sistemi kullanmaksızın istediğiniz zaman kesintisiz bir şekilde erişme imkanı sunuyor. Bu, verilerinizin güvende tutulmasını ve ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişilebilir olmasını sağlıyor, iş sürekliliği konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Kurulum Seçeneğini Siz Belirleyin: On-Premise Kurulum İmkanı

Kurumlar için özel çözümler sunan OctaMeet, On-Premise kurulum seçeneği ile kurumların özelleştirilmiş bir iş iletişimi platformu oluşturmalarına olanak tanıyor.

On-Premise kurulum, kendi verilerinizi kendi sunucularınızda saklama imkanı sağlıyor. Uygulamayı ister bulut sisteminde ister kendi sunucularınızda çalıştırın, kontrol tamamen size ait oluyor. Böylece OctaMeet, işletmenizin altyapısına uyarlanabilecek esnek bir yaklaşım sunuyor.

Ayrıca hem iOS hem de Android için mobil uygulama sürümü bulunan OctaMeet, kullanıcılarına tablet veya telefon üzerinden video konferans hizmetlerine erişim imkanı sağlıyor.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için OctaMeet mobil uygulamasını, App Store ve Google Play Store üzerinde kolayca indirebilirsiniz.

Yıllık Sözleşmeleri Unutun: Taahhütsüz Abonelik Modelleri

OctaMeet, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak esnek abonelik modelleri sunuyor. Yıllık sözleşme zorunluluğu olmadan aylık anlaşmalar yapabilir ve istediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

İş dünyasının dinamik yapısını göz önünde bulunduran OctaMeet, bu hıza ayak uydurmanıza yardımcı olmak için taahhütsüz lisans alımları imkanı sunuyor.

OctaMeet ile işletmenizin finansal durumuna veya değişen ihtiyaçlarına göre abonelik modelinizi kişiselleştirebilir ve bu sayede bütçenizi kontrol altında tutarak kaynaklarınızı etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bütçenizi Düşünün: Fiyat Avantajı

OctaMeet, bütçenizi düşünerek uygun fiyatlı iletişim ve iş birliği çözümleri sunuyor. Kaliteli bir hizmet alırken aynı zamanda maliyetlerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı oluyor.

Diğer uluslararası platformlarla karşılaştırıldığında, OctaMeet’in sunduğu avantajlı fiyatlar işletmenizin bütçe yönetimini de destekliyor. OctaMeet ile maliyetler konusunda endişelenmeden işletmenizin büyüme ve gelişme sürecini kolaylıkla planlayabilirsiniz.

Kurum İçi İletişimi Artırın: Çalışma Alanı Yapısı

OctaMeet, kurum içi iletişimi kolaylaştırmak için çalışma alanı (workspace) yapısını kullanıyor. Ekipler arası iş birliğini daha verimli hale getirmek ve projeleri daha iyi yönetmek için tasarlanan çalışma alanı yapısı, ekip içi iletişimin daha düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Tüm bunlarla birlikte çalışma alanı özelliği, kullanıcılara daha esnek bir kullanım alanı sunması ile hem bireysel hem de kurumsal işlerinizi tek bir hesap üzerinden yürütme imkanı tanıyor.

Oluşturduğunuz çalışma alanında; iş belgelerinizi, toplantı sunumlarınızı ve diğer dosyalarınızı diğer kullanıcılarla anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ekibinizle çalışırken kendi bireysel hesabınıza da kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Video konferanslar sırasında uygulama içinde iş akışınızı takip edebilir ve ekibinizle sorunsuz iletişim kurarak verimli bir şekilde iş birliği yapabilirsiniz. Bu sayede üretkenliğinizi artırabilir ve iş süreçlerinizi daha etkili hale getirebilirsiniz.

OCTAPULL’un kişilerin ve kurumların dijital dönüşüm yolculuğunu kolaylaştıran ve iş süreçlerini optimize eden yeni nesil video konferans uygulaması OctaMeet, iş dünyasının dijitalleşme sürecinde güvenli, esnek ve bütçe dostu bir çözüm olarak kullanıcılarıyla buluşuyor.

Kesintisiz video konferans ve iş birliğini 14 gün boyunca ücretsiz deneyimlemek için hemen tıklayın. OctaMeet’in avantajlarıyla tanışın, uzaktan çalışmanın geleceğini keşfedin!

Yorum yap:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA