"başarının %5'i yapmayı bilmekten, %95'i yapabilmekten oluşur."
-Fransız Atasözü
Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Kaan Onder
Kaan Onder 1 Takipçi

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

  • 3 DK
  • 12-06-2019
  • 0 yorum
  • 4K

1- WhatsAround:  

  WhatsAround uygulaması bizzat kendim denediğim bir uygulamadır. Bildiğiniz İnstagram gibi bir sosyal alemdir ama burası kazandıran sosyal alem fotoğraf paylaşıp fotoğraf beğendikçe SP kazanıyorsunuz SP kazandıkça da levelinizi yükseltip asıl önemli olan Shotcoin kazanabiliyorsunuz ülkemizde sıklıkla kullanılan bu uygulamada en önemli şey arkadaş davet etmek oluyor çünkü ne kadar çok arkadaş davet ederseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz ve arkadaşlarınızın seviyesi yükseldikçede yine siz kazanıyorsunuz. Bu Shotcoin biriktirince de Ethereum’a dönüştürüp kendiniz istediğiniz zaman çekebilirsiniz. 


2- Bounty:


 

 Şimdi anlatıcağım uygulama ülkemizde en çok bilinen uygulamalardan bir tanesidir. 2014’den beri etkin bir şekilde faaliyet gösteren Bounty uygulaması gizli müşteri diye adlandırılıyor. Ülkemizde haberlere bile çıkan bir uygulama olan Bounty de ATM, Turkcell, Shell gibi yerlere gidip ilk uzaktan mekanların fotoğraflarını çekip daha sonra içlerinde uygulamanın söylediği görevleri yerine getiriyorsunuz. Örneğin Shell benzinliğine girip sizden tuvalet temizliği için onay ve fotoğraf istiyor veya bir Turkcell bayisine gidip ses kaydı ile içeri girdiğinizde Turkcell çalışanının size nasıl ilgi ile yaklaştığını sormaktadır. Bu görevlerde ortalama 5 ila 50 TL arası para vermektedir. Minimum para çekme limiti ise 30 TL dir.

 

3- iPoll:

 

 Android ve ios uyumlu olan bu uygulama Bounty’e benzer bir uygulamadır. Bunda da anketlerle, alışveriş marketlerindeki görevlerle gezere alışverişinizi yaptığınız günler para kazanabilirsiniz. En güzel yanıda orası zaten siz uygulamaya girişte ne sıklıkla alışveriş yaptığınızı ne zaman müsait olabildiğinizi söylüyorsunuz onlarda görevlerini size göre ayarlıyor. Sabırlı insanların kazanabileceği uygulamalar.

 

4- Shutterstock:


  Tekrar bir fotoğraf uygulamasına daha geldik ama bu daha professional olduğu kesinlenmiş. Fotoğraf çekmesini seviyorsunuz ve hobinizi paraya mı dönüştürmek istiyorsunuz ? O halde bu uygulama tam da size göre hem fotoğraflarınızı paylaşın beğenilirse dolar üzerinden fotoğraflarınızı satın ki ülkemizde doların ne oranda yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz güzel kazandıran bir uygulama ama tabi ki fotoğraf çekimi ve grafikerlik konusunda yeteneğiniz varsa.

 


5- Swagbucks:   Bu uygulama gelmiş geçmiş en çok kullanılan uygulamadır 15 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu uygulama üstelik 380 milyon$ ‘da  ödeme yaptığını öne sürüyor bu uygulamada evde otururken para kazanıcaksınız nasıl mı ? Evde oturuken video reklamları izleyip , internet sayfaları ziyaret edip, anket doldurup, uygulama indirerek para kazanabiliyorsunuz. ve bu paraları amazon, paypal, walmart gibi yerlerde harcayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

"Para Kazandıran Mobil Uygulamalar" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et