"Daima ara bugün altın ararken bakır bulursun,yarın bakır ararken altın bulursun."
-Cenap Şahabettin
Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri
Ömer K.
Ömer K. 25 Takipçi

Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri

  • 3 DK
  • 13-04-2018
  • 0 yorum
  • 998
Çalışırken verimlilik oldukça önemlidir. Çoğu çalışan, doğru planlama yapmadığı ve doğru eklentilerden faydalanmadığı için zaman yönetimi problemi yaşar. Ama artık bu son buluyor. İşlerinizi iki kat hızlandıracak planlayıcı Gmail eklentileri, çalışma veriminizi artıracak. E-posta yönetiminden zamanlama ve müşteri takibine kadar pek çok işlemi tek bir alan üzerinden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
Gmail Offline


Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri 1

Google tarafından sunulan Gmail Offline, çevrimdışı olarak e-postalarınız üzerinde çalışmanıza olanak tanır. Çevrimdışı olarak e-posta oluşturabilir ve gelen e-postaları yanıtlayabilirsiniz. Daha sonra çevrimiçi olduğunuz anda hazırladığınız tüm e-postalar gönderilir. Vaktini etkin olarak kullanmak isteyenler Gmail Offline ile herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda çalışabilirler.

WiseStamp


Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri 2

WiseStamp, birden fazla sosyal medya kanalı üzerinden çalışanlar için vakit kazandıran Gmail eklentileri arasında yer almaktadır. Bu araç sayesinde Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarınızı e-posta içerisine imza olarak ekleyebilirsiniz. E-postalarınıza cevap verirken markanızın reklamını yapabilir ve bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Send from Gmail


Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri 3

Send from Gmail, Gmail sayfasında girmeden e-posta oluşturmanıza ve göndermenize izin verir. Tarayıcı eklentisi olarak çalışan bu araç, her seferinde e-posta hesabınıza girme zorunluluğunuzu ortadan kaldırır. Bu araç, araştırma yaparken e-posta göndermek isteyenler için idealdir.

Boomerang


https://www.youtube.com/watch?v=9RLFZyQhk-8

Boomerang, Gmail hesabınız üzerinden göndereceğiniz e-postaları planlamanıza izin verir. Verimlilik artırıcı Gmail eklentileri arasında yer alan Boomerang, e-posta gönderimi için saat ve gün ayarlamanıza izin verir. Böylelikle sabahtan tüm günün e-postalarını planlayabilir ve kalan işlerinize odaklanabilirsiniz.

Bananatag


Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri 4

Bananatag, e-postalarınızı planlayabileceğiniz, izleyebileceğiniz ve dosya ve şablonları izleyebileceğiz araçlar arasında yer alıyor. İzleme ve takip etme özellikleri sayesinde müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizle ilgilenip ilgilenmediğini anlayabilirsiniz. Müşteriler gönderdiğiniz e-postaları açtığında bildirim alabilirsiniz. Böylelikle ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen potansiyel müşterilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

TaskForce


Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri 5

TaskForce, takım çalışmasını desteklemek için en ideal Gmail eklentileri arasında yer alıyor. Bu eklentiyi kullanarak kendinize yapılacaklar listesi hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda çalıştığınız takım için yapılacaklar listesi hazırlayarak bunu takım üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Görev bölümü içeren yüzlerce mail göndermek yerine TaskForce eklentisini kurarak tüm görevleri tek bir alandan paylaşabilirsiniz.
"Sizi Daha Verimli Kılacak Gmail Eklentileri" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et