"bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur."
-Cicero
Sen Otur Bekle Zengin Olacaksın (!)

Sen Otur Bekle Zengin Olacaksın (!)

  • 1 DK
  • 16-10-2020
  • 1 yorum
  • 1K

Sen Otur Bekle Zengin Olacaksın (!)

Başarısızlık=Başarı

Yaptığımız yanlışlardan en önemlisi motive olduğumuzu zannetmek. Sosyal medyada paylaşım görüyoruz. Motive oluyoruz. Sonra kapatıyoruz telefonu o orada kalıyor. Biri bir şey söylüyor, bir kulağımızdan girip ötekinden çıkıyor. Aslında çok tehlikeli bir şey motivasyon bu sözümü yanlış anlamayın. Fazla motivasyon zarar kim ne derse desin.

Elbette motive olalım ama ayağa da kalkalım. Çalışalım, okuyalım ,dinleyelim , konuşalım, öğrenelim. Ekmek aslanın ağzında arkadaşlar. Siz gidip almazsanız kimse size altın tepside sunmaz. Ya hayat size ne sunuyorsa boyun eğeceksiniz ya da gidip istediğinizi alacaksınız hayattan.

‘’Kardeşim güzel diyorsun da nasıl olacak bu iş?’’ dedi biri. Çalışarak, emek vererek, aşama aşama olacak diye cevap verdim. Hedeflerinizi belirleyip adım adım ona yöneleceksiniz. Her zaman farklı planlarınızı olacak ve pes etmemeyi öğreneceksiniz. Şunu unutmayın arkadaşlar hayattan korkarsanız bir yere varamazsınız. Bırakın hayat sizden korksun. Sakın şu sözü dedirtmeyin kendinize:

Sen otur bekle, zengin olacaksın. (!)


"Sen Otur Bekle Zengin Olacaksın (!)" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
iç sesim yazılmış teşekkürler.
zeykarks zeykarks 1 yıl önce
Yanıtla
Instagram
Takip et