AYDIN EFELER
OKYAZILIM Yazılım Ofisleri AYDIN EFELER
/5.0
Butik tarzda özgün tasarım ve yazılım merkezidir. Web tabanlı tasarım ve yazılım, web tasarım, mobil yazılım hizmetleri sunar. Uzun soluklu özel web tabanlı projeler geliştirir.
2.8
İSTANBUL ŞİŞLİ
Protel Yazılım Ofisleri İSTANBUL ŞİŞLİ
2.8/5.0
1989’dan Beri Sektördeki Duvarları Yıkıyoruz. Protel, Berlin Duvarı’nın yıkıldığı ve dünyanın küreselleşmeye başladığı 1989 yılında kuruldu. O yıllarda internet, dünya bir yana dursun, henüz Amerika’daki şehirleri bile birbirine bağlayabilmiş değildi. Konuk ağırlama sektöründe tükenmez kalem ve adisyon fişlerinin baskın olduğu bir zamanda doğan Protel, dünya teknoloji sektörünün devlerinin ürettiği teknolojileri yurt içinde konuk ağırlama sektörünün hizmetine sunmak üzere yola çıktı. Hızlı adımlarla ilerleyen Protel, kısa zamanda Türkiye’de konuk ağırlama sektörünün vazgeçilmez teknoloji, bakım-onarım ve yazılım sağlayıcısı hâline geldi. Bugün Protel, kendi yazılımlarını üretebilen ve dünyaya açılmak üzere harekete geçmiş bir firma.
İSTANBUL KADIKÖY
Verisun Yazılım Ofisleri İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
Verisun Bilişim, 2011 yılında bilişim sektöründeki çalışmalarına mobil cihazlarla günlük yaşam entegrasyonunu güçlendirmek amacıyla başlamıştır. Mobiliteye inanan Verisun Bilişim sadece mobil uygulamalar ile sınırlı olmamakla birlikte uçtan uca M2M çözümleri ve desktop uygulamaları ile hayatı daha kolay ve akıllı kılmayı hedeflemektedir. Verisun Blackberry, IBM ve Turkcell ile resmi iş partnerliği yapmaktadır. İş yelpazesinde ise akıllı iş, akıllı hayat ve akıllı şehir alanlarında geliştirdiği çözümler yer almaktadır. Akıllı Şehir: Verisun Bilişim, akıllı şehirler için birçok donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Akıllı ulaşım sistemleri ve yolcu bilgilendirme sistemleri dikeyinde uzmanlaşan ekibimizin çözümleri için projeler sayfamıza göz atmanızı öneririz. Akıllı İş: Çözümlerimiz ile müşterilerimizin kendi faaliyetlerini izleyebilmeleri ve kontrol edebilmeleri için yardımcı olmayı amaçlamaktayız.İş zekası alanındaki uzmanlığımızı IBM’in Cognos ve TM1 ürünlerinin gücüyle birleştiriyoruz. Üst düzey yöneticileri karmaşık raporlardan kurtarıp tüm faaliyetleri anlaşılır grafiklerle özetliyoruz. Akıllı Hayat: Verisun Bilişim; mobil uygulamalar, web çözümleri, facebook uygulamaları ile hayatı kolaylaştıran birçok çözüm geliştirmektedir.
İSTANBUL 0
Countly Yazılım Ofisleri İSTANBUL 0
/5.0
Countly, 4500’den fazla farklı mobil uygulama ve 2500’den fazla web sayfasının takibini yapan bir analitik yazılımıdır. Countly, kullanıldığı zaman, mobil ya da web uygulamalarından veri çeker ve bunları bir panelde görüntüler. Ek olarak, mobil cihazlara çeşitli kriterlere göre anlık bildirimler de gönderebilen Countly’nin Microsoft, Palantir, Ubisoft, Verizon, AT&T, Emirates Bank gibi global müşterileri bulunmaktadır.
ANKARA ÇANKAYA
OnDestek Yazılım Ofisleri ANKARA ÇANKAYA
/5.0
Ondestek.com yapay zeka içeren sohbet botlarıyla zenginleştirilmiş canlı destek platformu. İşletmeleri websitelerindeki ziyaretçi/müşterileri ile aynı gerçek bir mağazada olduğu gibi konuşmalar yapmasını sağlamaktadır. Sistemin kurulumu ise oldukça basit. İki dakika içerisinde kod bilmeden canlı destek sistemine sahip olabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece sizin için üretilen javascript kodunu, web sitenize eklemek. OnDestek ile online satışlarınızı yüzde 30’a varan oranlarda artırabilirken, müşteri memnuniyetinizi de yükseltebilirsiniz. Müşteri temsilcileriniz çevrimiçiyken ziyaretçilerle gerçek zamanlı yazışabilir, çevrimdışıyken de mesajlarını alıp, sonradan geri dönüş yapabilirsiniz.
İSTANBUL ESENLER
Gobito Yazılım Ofisleri İSTANBUL ESENLER
/5.0
Gobito, bilgi teknolojileri alanında son derece uzmanlaşmış ve sektöre kendini adamış bilişim uzmanlarından oluşmuştur. Geniş bir yelpazede satışa hazır ve anahtar-teslim projeler, araştırma&geliştirme projeleri, yazılım çözümleri ve web uygulaması ürünleri, e-öğrenme platformları, e-öğrenme içerik oluşturma platformları, video streaming portalları, güvenlik, ağ gözetimi ve yönetim servisleri, dijital arşivleme platformları ve daha nicesini sunmaktadır. Markalarımız; E-saklama arşiv platformu Filex, kurumsal eğitim platformu KnowledgeBaze, sosyal öğrenme platformu Akademi.net, eğitim tasarım-içerik üretme platformu Coursepective, interaktif video platformu Streamx, PowerPoint dönüştürme teknolojisi WowSlides ve güvenli iletişim platformu(Cloud Based Plug&Play PKI Infrastructure) Securecomms.
İSTANBUL BEYOĞLU
Kolay İK Yazılım Ofisleri İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
Kolay İK, özlük bilgileri, izinler, eğitimler, harcamalar, zimmetler ve bordro gibi birçok konuda şirket çalışanlarına dair bilgi ve süreçleri takip etmenizi sağlayan bulut tabanlı bir insan kaynakları personel yönetimi sistemidir.
İSTANBUL MALTEPE
Apsiyon Yazılım Ofisleri İSTANBUL MALTEPE
/5.0
Apsiyon, apartman, site, rezidans ve benzeri toplu yaşam alanlarının yönetimlerinin finans, muhasebe, iletişim, iş takibi gibi bütün ihtiyaçlarını karşılayan bir yazılım platformudur.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Startsub Yazılım Ofisleri İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
Startsub olarak kurulurken iki amacımız vardı: 1) İş kurmak isteyen kişi ve kurumlara hızlı ve minimum yatırımla iş kurabilecekleri bir model sunmak, 2) Halihazırda işi olan ancak tahsilat problemi yaşayan kurum ve kişilerin bu sorununa çözüm getirmek. Abonelik e-ticaret modeli ile websitesi, ödeme sistemi, yönetim paneli gibi kritik tüm fonksiyonları içeren, anahtar teslim bir çözüm sunuyor, satışa hazır e-ticaret sitenizi hızlı ve minimum yatırımla kuruyoruz. Düzenli ödeme alma üzerine geliştirdiğimiz ödeme platformumuz sayesinde, müşterilerinizden yapmanız gereken tahsilatları düzenli olarak yapmanızı ve yönetim panelimiz sayesinde kolayca yönetmenizi sağlıyoruz.
ANKARA ÇANKAYA
Apps Yazılım Ofisleri ANKARA ÇANKAYA
/5.0
APPS, kurumsal firmalar ve start-up’lar için native mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve backend teknolojileri geliştirmektedir. İş hacmimizin büyük bir kısmını Savunma Sanayi ve Enerji sektörü için yaptığımız projeler oluşturmaktadır. Mobil uygulama geliştirmenin yanında UI/UX tasarımları ve kullanıcı ihtiyacı analizleri yapmaktayız. Ekibimizin 8 yıldan uzun süredir mobil uygulama geliştirmektedir. Mobil uygulamaların yanında NFC, Beacon, IOT cihazları için çeşitli prototipler ve uygulamalar geliştirmeye devam etmekteyiz.
İZMİR KONAK
Atölye15 Yazılım Ofisleri İZMİR KONAK
/5.0
Atölye15; startupların, markaların, kurumsal firmaların web ve mobil proje fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olan genç, dinamik ve yenilikçi bir ekiptir. Bu kalabalık ekip tasarımcılar, proje yöneticileri, front-end, back-end ve mobil yazılımcılardan oluşmaktadır.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Put.io Yazılım Ofisleri İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
put.io istediğiniz torrent’leri sizin için, kendi özel depolama alanınıza indirip, daha sonra bunları televizyonunuza, bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza ulaştırma misyonuna sahip bir girişim. 2009 yılında kuruldu. Müşterilerinin %5’i Türkiye’den gerisi tüm dünyadan (Put.io Map) Şirket olarak yeniliklere çok meraklı, keyfimize ve huzurumuza çok düşkünüz. Ofiste 4 kişiyiz, 2 de remote çalışan arkadaşımız var.
İSTANBUL SARIYER
Boni Yazılım Ofisleri İSTANBUL SARIYER
/5.0
Boni; havaalanı, hastane, avm, müze, istasyon gibi kamuya açık binaların, onları ziyaret eden insanlarla etkileşim kurmalarını sağlar. Önceliğimiz bu binaların erişilebilir olması. Evrenselliğin ön koşulu olarak bariyerlerin kaldırılmasını öneriyor ve bu bağlamda ‘yardımcı teknoloji’ denen hizmetleri sunuyoruz. Bunun üzerine binaların özelliklerine göre, ziyaretçiler, çalışanlar ya da görevlilere yönelik ürünler sunmaktayız.
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
Codevist Yazılım Ofisleri İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
/5.0
2012 yılında kurulan Codevist Bilişim Teknolojileri, Başakşehir Teknoloji Merkezinde, bulut bilişim ve mobil yazılım alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Codevist Bilişim Teknolojileri; farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile Türkiye’de insanlara ve kuruluşlara hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedeflemektedir. .
İstanbul Esenler
Ekmob Yazılım Ofisleri İstanbul Esenler
/5.0
Ekmob CRM ile müşterilerinizi bölge, grup ve etiket bazında sınıflandırabilirsiniz. Müşteri türlerinizi dinamik olarak oluşturup müşterilerinizi çeşitli türlere de segmente edebilirsiniz. Aktif, Pasif, Potansiyel gibi. Tüm müşterilerinizi yönetim panelinde görüntüleyebilir, işlem türlerine göre listeleyebilir ve filtreleyebilirsiniz. Ayrıca her bir firmanın tüm geçmiş sürecini görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Ekmob CRM ile müşteri alanlarında Grup, Etiket ve Müşteri Türü alanları yeterli gelmez ise sınırsız ek tanımlı alanlar ekleyebilirsiniz. Tanımlı alanları tek seçmeli, tarih, metin ve sayı gibi filtreler ile oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizi istediğiniz zaman dış bir ortama excel olarak aktarabilir veya içeriye alabilirsiniz..
İSTANBUL KAĞITHANE
Userspots Yazılım Ofisleri İSTANBUL KAĞITHANE
/5.0
Userspots, araştırma odaklı tasarım şirketi ve UX Metodolojisi, UX Stratejisi ve Optimizasyon çözümleri sunan bir tasarım firmasıdır. Bir tasarımın ihtiyaçlarını, motivasyonlarını ve bariyerlerini araştırma kriterlerine göre sentezleyerek müşteri yolculuğu oluşturur ve bu yolculuğa uygun dijital deneyimler tasarlar. Veri ve test odaklı tasarım süreci ile ürünlerin optimizasyonunu gerçekleştirir.
İSTANBUL KADIKÖY
Iyzico Yazılım Ofisleri İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
iyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış bir ödeme hizmeti yönetim platformudur. E-ticaret girişimlerinin ihtiyaçlarına göre farklı çözümler sunan iyzico’da, hem e-ticarete yeni başlayanlar hem de uzun zamandır bu alanda hizmet verip de işlerini daha kolay hale getirmek isteyen girişimler iyzico’nun çözümlerinden yararlanabilmektedir. iyzico, uzun ve zorlu sanal POS başvuru sürecine bir alternatif olarak 5 dakikada kurulum 48 saatte kullanım kolaylığı sunar. Ayrıca kullanıcılarına tek sözleşme ve tek entegrasyonla Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarının kredi kartlarıyla taksitli alışveriş imkanı verir.
home search notifications 1 person