Workup Ofisi

Girişim Destek Ofisleri
İSTANBUL, ŞİŞLİ
5.0 / 5
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
03.08.2017
Ofis Alanı
230 m²
Çalışma Saatleri
7/24
Çalışan Sayısı
12
İletişim
E-Posta Adresi
hello@workup.ist
WORKUP HAKKINDA
İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kolektif House tarafından yürütülen Workup girişimcilik programı, girişimcilerin iş fikirlerini geliştirmeye ve büyütmeye yardımcı olur. Girişimcileri ihtiyaç duydukları alanlarda destekleyerek hızla büyümelerini sağlar.
Workup Kültürü
Workup’ı, bir tohumun filizlenmesi, bir hayalin daha gerçekleşmesi için tasarladık. Teknolojik bir iş fikri ya da erken aşama girişimi olanlar için birebir!

Workup’a kabul edilen girişimlere İş Bankası sponsorluğunda 6 aylık ofis, Kolektif House üyeliği, haftalık eğitim ve mentorluk seansları, başarılı girişimciler ve yatırımcılarla bir araya gelme şansı ve program ortaklarının sunduğu hizmetler sağlanır. Başarılı girişimciler yetiştirebilmek için de, fikirlerin test edilmesi, yalın girişimcilik metotları, araştırma ve müşteri geliştirme, iş modelleri, gelir modelleri, işi & fikri isimlendirme ve pozisyonlama, genel pazarlama eğitimi, digital & performans pazarlama eğitimi, ekip kurma & yönetme, basit finans & muhasebe, satış ve yatırım sunumu hazırlama, sunum teknikleri ve girişimcilerin ihtiyaçlarına göre farklı başlıklarda düzenli eğitimler verilir.
Workup’ta başarılı olan girişimciler ekosistemdeki bir çok yatırımcı ve yatırım şirketiyle bir araya getirilip, yatırımcı etkinliklerinde yatırım almaları için de fırsat yaratılır.

Workup Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Kolektif House Levent Esentepe Mahallesi, Harman Sokağı No:5, 34394 Şişli/İstanbul
home search notifications 1 person
X
X