1. Webtures Ofisi
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.06.2011
Ofis Alanı
400
Çalışma Saatleri
08:30 18:30
Çalışan Sayısı
30
İletişim
(216) 444-4915
E-Posta Adresi
info@webtures.com
Webtures Ofisi HAKKINDA
Webtures, SEO başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuyla hareket eden bir ajanstır. Daha fazla ziyaretçi elde edecek tüm yöntemlerin farkında olabilir ve uyguluyor olabilirsiniz. Ancak marka olmak ve güven vermek ziyaretlerinizi satışa dönüştürmeniz için en önemli kilit noktadır. İşte Webtures’in ayrıcalığı da burada ortaya çıkmaktadır.
Webtures Ofisi Kültürü
Webtures kurum kültürünü yansıtan kurallar; – Patron eleştirilebilir, haklıysanız takdir bile edilirsiniz. – Yemek ücreti dışında sıcak ve soğuk içecek ofistendir, limit yoktur. – Langırtta iddiayı kaybeden tüm ekibe ısmarlar. – Tedarikçi ve aracı hizmetlerin faturaları aynı gün ödenir. – Hiç kimse (patron dahil) emir veremez. Rica işin kalitesini ve keyfini arttıran en önemli unsurdur. – Ekipteki hiç kimseye bir görev zorla verilmez. İş anlatılır, önce gönüller sorulur. Sonra uygun kişiler belirlenerek yapıp yapamayacağı değerlendirilerek karara varılır. – Tüm ekip birbiriyle tüm bilgi birikimini ve deneyimini paylaşmaya açıktır. Mesai zorunluluğu yoktur herkes işlerinin planlamasını kendisi yaparak ihtiyaç halinde mesaiye kalabilir. Günlük 10-15 dakika veya 2-3 saat, limit olmaksızın tüm mesailer toplanarak “1 saat = maaş /100” oranınca prim hesabıyla maaşa ilave edilir. – Maaş zammı hiçbir zaman yıllık yapılmaz. 2-10 ay aralığında performansa göre zam sıklığı ve oranı belirlenir. – Her yeni işe başlayan için şirketin ilk işi e-posta açmak, kartvizit ve webtures forması sipariş vermektir. – İşe başlandığı ilk gün istisnasız sigorta başlar. Sigorta tutarları istisnasız maaşa birebir eşit şekilde yapılır. – Maaş günü olan ayın 1’i pazara denk geliyorsa pazartesi beklenmez cuma günü maaşlar yatırılır. – Milli tatiller istisnasız tatildir. – Avans limiti yoktur. Şirket çalışanına maaşının 4 katına kadar istediği ödeme kolaylığında borç verilebilir. – Bir çalışanın pasta yaptım diye Instagram veya Facebook hesabında bir paylaşım görülürse ekibe de yapmak zorundadır. – Dinlenmek ve uyumak için mola saatini kullanmak zorunlu değildir. – Dışarda yemek yenirse aylık yemek ücreti verilmesine rağmen hesabı şirket öder. – İş görüşmesine şehir içinden veya şehir dışından gelen herkesin, işe başlangıcı kesinleşmediğinden, yük olmamak adına ulaşım giderleri karşılanır.

Webtures Ofisi Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Esentepe Mahallesi. Milangaz Caddesi. No:77 A2 Blok Kat:32-33 D:219 Kartal / İstanbul Esentepe Mahallesi Talatpaşa Caddesi No: 5/1 Kolektif House Levent / İstanbul
home search notifications 1 person