1. Teleperformance Ofisi
Teleperformance Ofisi

Teleperformance Ofisi

Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.01.1995
Ofis Alanı
11.350
Çalışma Saatleri
00:00 23:59
Çalışan Sayısı
2.200
İletişim
(212) 336-6900
E-Posta Adresi
info@teleperformance.com.tr
Teleperformance Ofisi HAKKINDA
Teleperformance olarak, dünyanın önde gelen uluslararası firmalarına 217.000 çalışanımız ile 74 ülkede 340 çağrı merkezinde 265 dil ve lehçede 1978 yılından beri hizmet sağlamaktayız. “Global Standartlarda Yerel Mükemmellik” ilkemizle Türkiye’de, İstanbul’da, Uşak’ta ve Trabzon’da olmak üzere toplam 3 lokasyonumuzda 2000’in üzerinde çalışanımız, esnek ve çevik iş modelimiz, güçlü teknolojik altyapımız ve benzersiz CRM uzmanlığımız ile hem Türkiye’de hem de Yakın Kıyı ülkelerinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok öncü firmaya çağrı merkezi hizmetlerimizi sunuyoruz. Müşterilerimizin CRM iş ortağı olarak müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, teknik destek, tahsilat aramaları ve tamamlayıcı hizmetlerimiz ile sadece bir çağrı merkezi olmanın ötesindeyiz. Yakın kıyı hizmetlerimiz kapsamında Türkiye’den yabancı dilde yurtdışına hizmet sunmaktayız.
Teleperformance Ofisi Kültürü
Teleperformance’ta insanlarla insanlar için çalışıyoruz. İnsan odaklı çalışma prensibini benimseyen bir şirket olarak, Teleperformance’ta değerlerimizi genetik kodlarımızla birleştiriyor ve bu değerlerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz:

• Kainat – Dürüstlük: Yaptığımızı söylüyor, söylediğimizi yapıyoruz.

• Toprak – Saygı: İnsanlara karşı saygılı ve anlayışlıyız.

• Metal – Profesyonellik: İşleri ilk seferinde doğru yapıyoruz.

• Hava – Yenilik: İşimizi yaratıcılığımızı kullanarak geliştiriyoruz.

• Ateş – Tutku: İşimize azim ve tutkuyla bağlıyız.

Normlara meydan okuyup, birlikte hayallerimizi inşa edebileceğimiz bir yerde çalışıyoruz. İnsanların hayatlarını değiştirme gücüne sahibiz. Her etkileşimde bir insana yardımcı olarak, birlikte fark yaratıyoruz. Bizi farklı kılan şey, DNA’mız:

• Sıcak karşılarız! İyi bir başlangıç mükemmel bir etkileşim oluşturur. Herkesi coşku ile karşılarız.

• Dinleriz! İnsanların istek ve ihtiyaçlarını anlarız. Bu konudaki ilgimizi gösteririz.

• Bağlanırız! Dahil Oluruz .Her etkileşim benzersizdir. İlgilendiğimizi ve yardıma hazır olduğumuzu gösteririz.

• Çözüm üretiriz! Soruları çözüme dönüştürürüz. Müşteri ürünleri ve süreçleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için pro-aktifizdir. Bu bize en iyi çözümü üretmemizde yardımcı olur.

• Şaşırtırız! Beklentinin ötesine geçeriz. Kendimize sınır koymayız. Fırsatımız olduğunda daha fazla hizmet sunar ve yüksek kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini arttırırız.

Teleperformance Ofisi Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Flatofis Binası, Otakçılar Caddesi. No: 78 Kat: 4 Eyüp / İstanbul
home search notifications 1 person