1. Startsub Ofisi
Startsub Ofisi

Startsub Ofisi

Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.06.2015
Ofis Alanı
400
Çalışma Saatleri
09:00 18:00
Çalışan Sayısı
6
İletişim
(212) 963-1749
E-Posta Adresi
info@startsub.com
Startsub Ofisi HAKKINDA
Startsub olarak kurulurken iki amacımız vardı: 1) İş kurmak isteyen kişi ve kurumlara hızlı ve minimum yatırımla iş kurabilecekleri bir model sunmak, 2) Halihazırda işi olan ancak tahsilat problemi yaşayan kurum ve kişilerin bu sorununa çözüm getirmek. Abonelik e-ticaret modeli ile websitesi, ödeme sistemi, yönetim paneli gibi kritik tüm fonksiyonları içeren, anahtar teslim bir çözüm sunuyor, satışa hazır e-ticaret sitenizi hızlı ve minimum yatırımla kuruyoruz. Düzenli ödeme alma üzerine geliştirdiğimiz ödeme platformumuz sayesinde, müşterilerinizden yapmanız gereken tahsilatları düzenli olarak yapmanızı ve yönetim panelimiz sayesinde kolayca yönetmenizi sağlıyoruz.
Startsub Ofisi Kültürü
Ekibimizdeki herkesin birbiriyle uyumlu olması, samimiyetle iyi anlaşması ve birbirini desteklemesi bizim için çok önemli. Ekibimize yeni biri katılırken de buna çok dikkat ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızı kendi uzmanlık alanlarında olabildiğince serbest bırakıyoruz, herkesin uzmanlığına saygı duyuyoruz. Az deneyimli olan ekip arkadaşlarımıza bile mümkün oldukça kısa sürede tüm sorumluluğu vermeye çalışıyoruz, bu da onları işi sahiplenme konusunda oldukça motive ediyor. Yeni alanlarda kendilerini geliştirmek isterlerse de elimizden geldiğince fırsat vermeye çalışıyoruz; heves ve azim olduktan sonra herkesin her işi yapabileceğine inanıyoruz. Bazı ekip arkadaşlarımız Startsub’a katıldıktan sonra kendilerini çok farklı alanlarda geliştirdi ve bu da bize çok katkı sağladı.

Startsub Ofisi Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Startsub Yazılım ve Ticaret A.Ş. Zorlu Center Ofisler Bölgesi Kat: T5 Daire: 562 Levazım Mh. Koru Sk. No:2 34340 Beşiktaş / İstanbul
home search notifications 1 person