İSTANBUL BEYOĞLU
Evdeki Bakıcım Sağlık İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
EvdekiBakıcım bebek, çocuk ve yaşlı bakımı alanlarında uzman bakıcıları bir araya getiren bir platformdur. İŞKUR’a bağlı bir özel istihdam bürosu olan EvdekiBakıcım, benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatarak ihtiyaç duyulan evde bakım hizmetlerinin sunulduğu bir platform yaratmayı hedeflemektedir. EvdekiBakıcım aynı zamanda bir teknoloji firmasıdır. Aileler, talep ettikleri bakım hizmetinin özelliklerini belirttikten sonra platformumuzun eşleştirme algoritması sayesinde aileye en uygun uzman bakıcı adaylarını görmektedir. Daha sonra uzman bakıcının videolarını izleyerek onlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmakta ve seçimlerini gönül rahatlığıyla yapabilmektedir.Her bir uzman bakıcımız 5 aşamalı titiz bir eleme sürecinden geçirilmektedir. Telefon mülakatının ardından tüm bakıcı adayları ile yüz yüze görüşmeler yapılmaktadır. Bir sonraki aşamada yeterliliklerinin ölçüldüğü yazılı sınav başarıyla geçmeleri gerekmektedir. Yazılı sınavda başarılı olan adayların geçmiş deneyimlerine ilişkin referans kontrolleri, sabıka kaydı kontrolü ve diploma/sertifika kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca aileler, uzman bakıcının kusuru sebebiyle yakınlarında ya da mal varlığında oluşabilecek zararlara karşı toplamda 100.000 $’lık sorumluluk sigortası ile koruma altına alınıyor. EvdekiBakıcım olarak hasta ve yaşlılara; özbakım uygulamaları desteği, günlük yaşam aktiviteleri desteği, refakat edilmesi ve yemek hazırlanması dâhil olmak üzere geniş bir yelpazede medikal olmayan evde bakım hizmetleri sunulmaktadır. Bunların yanında uzman bakıcılarımız yeni doğan bebeklerden on beş yaşına kadar olan çocukların ihtiyacı olan tüm bakım hizmetlerini de karşılamaktadır. EvdekiBakıcım üzerinden uzun süreli bakım hizmeti alınabildiği gibi kısa süreli hatta saatlik bakım alınması da mümkündür. EvdekiBakıcım’ın online ödeme olanağı ve tüm bakım sürecinin takip edilebildiği mobil uygulamalarının yanında bir çok yenilikçi özelliği bulunmaktadır. Bakıcının hangi saatte eve girdiği, hangi saatte çıktığını ve gün içinde neler yaptığı akıllı telefonlar sayesinde kolayca takip edilebilmektedir.
İSTANBUL ŞİŞLİ
Flymedi Sağlık İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
FlyMedi.com, yurtdışında tedavi arayanlar için sağlık turizmi akreditasyonlara sahip hastanelerin ve her şey dahil sağlık turu paketlerinin listelendiği bir pazar yeridir. Her şey dahil sağlık turlarına tedavi, konaklama ve transfer hizmetleri dahildir.
İSTANBUL KARTAL
Doktor Takvimi Sağlık İSTANBUL KARTAL
/5.0
Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu DoktorTakvimi.com‘da 150.000’den fazla sağlık profesyonelinin profili bulunmaktadır. Aylık 4 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan web sitesinde 150.000’i aşkın kullanıcı görüşü de yer almaktadır. Kullanıcılar için sağlık profesyonellerine soru sorma ve yorum yapma imkanı sağlayan web sitesi, sağlık profesyonelleri, hekimler ve sağlık kurumlarına ise online randevu takvimi yazılımı hizmeti sunmaktadır.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Paywizard Sağlık İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
Paywizard, kartlı ödeme sistemleri ürünlerinin kullanım alanlarının artırılması, ödeme uygulamalarının ve programlarının oluşturulması , sistem katılımcılarına danışmanlık hizmeti verilmesi, kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kartların yanı sıra diğer ödeme yöntemlerine yönelik çözüm üretilmesi ve tüm kartlı ödeme işlemlerinin güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesinin sağlanmasına yönelik faaliyet göstermektedir.
home search notifications 1 person