0.1
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
Belirgin Marka MM Reklam / Pazarlama Ofisleri ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
0.1/5.0
Belirgin Marka ve Mekân Mutfağı, 2004 yılından günümüze, -özetle- marka ve strateji danışmanlığı, dekorasyon, mimari çözümler, web teknolojileri, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı, aydınlatma, organizasyon, stand, endüstriyel tasarım, dijital baskı ve sanatsal çalışmalar gibi konularda hizmet vermektedir. Her sabah, yeni bir güne uyandığımızda, işimize duyduğumuz heyecanımızı yitirmediğimizi hissetmek bizi üretken kılıyor... Siz de bu konularda hizmet alarak, projelerinizi ve/veya mekânlarınızı daha belirgin hâle getirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden lütfen bizimle iletişime geçin!
İSTANBUL KADIKÖY
Komünite Dijital Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
Komünite Dijital, farklı popülasyonları (tasarımcı, proje yöneticisi, yazılımcı, yazar, stratejist) bir araya getirip, markaları ajans bürokrasisine takılmadan amatör ruhla, hedefe yönelik ve yaratıcı hizmet sunmak için kurulmuştur. Özellikle ekibinin uzman olduğu sosyal medya alanında; markaların kitlelerine ve pazarlama iletişimlerine özel bir strateji planı hazırlayıp, analizlerle ve rakamlarla konuşan; yaratıcılığını da mecraların dinamiklerine hakimliği ile harmanlayarak kullanan butik bir ajanstır. Hedefi, markalara hızlı ve efektif sosyal medya hizmeti sunmak, onlara ödüller kazandırmak; aynı zamanda sosyal medya konusunda danışmanları ve eğitmenleri olmaktır.
İSTANBUL KARTAL
Webtures Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL KARTAL
/5.0
Webtures, SEO başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuyla hareket eden bir ajanstır. Daha fazla ziyaretçi elde edecek tüm yöntemlerin farkında olabilir ve uyguluyor olabilirsiniz. Ancak marka olmak ve güven vermek ziyaretlerinizi satışa dönüştürmeniz için en önemli kilit noktadır. İşte Webtures’in ayrıcalığı da burada ortaya çıkmaktadır.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Insider Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
Insider, pazarlamacıların hayatını kolaylaştıran ve harcamalarını optimize etmelerini sağlayan çok kanallı bir müşteri deneyimi platformudur. Insider tek bir platform üzerinden kişiselleştirme, öngörüsel segmentasyon ve gerçek zamanlı teknolojiler yardımıyla şirketlerin müşteri sadakatini ve dijital büyümelerini artırmalarını sağlar. 2012 yılında kurulan Insider’ın Londra, Moskova, Singapur, Dubai, Varşova, İstanbul, Kuala Lumpur ve Cakarta’da ofisleri bulunmaktadır. Insider, her yıl WIRED Magazine tarafından yayınlanan Europe’s 100 Hottest Startups 2016 listesinde yerini almıştır. .
İSTANBUL ŞİŞLİ
Monitera Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
Monitera.com, 2009 yılında markaların kendileri hakkında paylaşılan içeriklere hızlı ve eksiksiz ulaşmalarını, müşterileriyle kolay ve güvenli iletişim kurabilmeleri hedefiyle kuruldu. O günden bu yana, sektöründe öncü çok sayıda marka ve ajansla çalışarak, elde ettiği geri dönüşlerle ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirdi. Tüm geliştirmelerin Monitera bünyesinde yapılması, ihtiyaçları karşılamada hızlı hareket etme imkanı sağladı. Monitera, sosyal medyada varlık gösteren veya göstermek isteyen tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışıyor. Türkiye’nin büyük markalarının yanı sıra, dijital ajanslar, PR ve reklam ajansları, araştırma şirketleri ve çağrı merkezleri de Monitera’nın müşterileri arasında yer alıyor. Bu işbirliklerinden elde ettiği know-how ile, sosyal medya takip ve raporlamasının yanı sıra, ihtiyaçları öngörerek geliştirdiği yeni ürünleriyle marka stratejilerinin her adımında yer almaya devam ediyor.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
3Durak Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
3Durak, fikrini ürüne dönüştürmek isteyen kişi/firmaların tasarım, prototip ve son ürün üretimlerinde hizmet veren bir girişimdir. Bünyesinde 3D Yazıcı, Lazer Kesim, CNC, 3D Tarama gibi teknolojileri barındıran girişimimizin hedef pazarları endüstriyel tasarım, savunma sanayi, mühendislik, mimarlık ve medikal yer almaktadır.
İSTANBUL ÜSKÜDAR
OktoPeople Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL ÜSKÜDAR
/5.0
.OktoPeople olarak bizim gibi girişimci ruhlu ve hayalleri büyük olan inovatif şirketlere yol arkadaşlığı yapıyor ve dijitalleşmeye doğru giden yolda bir köprü görevi üstleniyoruz. Hedefimiz; inovatif, yüksek kar getiren, yeni jenerasyon ürünler tasarlayarak, milyonların keyifle ve kolayca kullanabileceği, onlar ile duygusal bağ kuran ve vazgeçemeyecekleri deneyimler kurgulamaktır. Verdiğimiz başlıca hizmetler arasında: Kullanıcı deneyimi araştırmaları, mobil ve desktop kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı (UX/UI), ürün geliştirme, prototip oluşturma, içerik stratejisini sayabiliriz. Dijital dönüşümü hedefleyen, bunun önemini kavramış her sektörden müşteri ile çalışabiliriz. Şu an çalıştığımız sektörler arasında e-ticaret ve ödeme sistemleri ile arttırılmış gerçeklik gibi özel projeler yer alıyor.
İSTANBUL SARIYER
Teknasyon Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL SARIYER
/5.0
Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biri olan Teknasyon Yazılım olarak, mobil ve web tabanlı bilgi/eğlence servisleri geliştirmekteyiz. Sürdürülebilir, katma değeri yüksek servisler üretmeye odaklanarak, Facebook, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom iş birlikleri ile hazırladığımız projelerde sektörde öncü olmayı sürdürüyoruz. Yenilikçi bakışa sahip, büyük bir ekiple yaratıcı çözümler ortaya çıkararak, ürettiğimiz servisleri Türkiye’de şimdiye kadar 35 milyon kişiye sunduk ve sunmayı sürdürüyoruz. 2014 yılında global pazarda yerini alan uygulamalarımız, 2015 yılında ilk sıraya yükseldi. Sunulan uygulamalar Brezilya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Hindistan’a kadar, pek çok ülkede ses getirdi ve kısa zamanda milyonlarca kullanıcıya ulaşarak, kendi alanımızda Türkiye’nin dünyaya açılan yüzü olduk. Apple Store ve Google Play Store’da yer alan ürünlerimiz, 47 dilde, 100’den fazla ülkede, 28 milyon kullanıcı tarafından takip ediliyor. Astroloji uygulamamız Astral Coach, 900’den fazla hava yolu şirketinin uçuş biletlerini karşılaştırarak satın alma hizmeti sunan Uygun Fiyat gibi ürünlerimiz ile başarı grafiğimiz yükselmeye devam ediyor. Turkcell Sim Menü altında yer alan servislerimizle, kendi alanında uzman olan ünlü isimleri abonelerle buluşturuyoruz. Güçlü teknik alt yapımız, yerel ve global pazarda farklı operatör servisleri için kullanılıyor. Son teknolojilere uygun, yüksek performanslı mobil ürünlerimiz ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Dinamik, yaratıcı, etkin ve her biri kendi dalında uzman yetenekleri aynı çatı altında toplayan Teknasyon Yazılım olarak, farklı konumlardaki dört ofisimiz ve 130’un üzerinde çalışanımızla büyümeye ve işlerimizi büyütmeye devam ediyoruz.
İSTANBUL KADIKÖY
Sherpa Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
SHERPA, kullanıcı deneyimi odaklı bir tasarım stüdyosudur. Amacımız, kullanıcıyı merkeze alan bir anlayışla, ideal insan-cihaz etkileşimi için dijital arabirimler tasarlamak. Ürün ya da hizmet ne olursa olsun, finanstan otomotive, perakendeden turizme deneyimin merkezine kullanıcıyı oturtan proje sahiplerinin tamamı hedef kitlemiz diyebiliriz.
home search notifications 1 person