İSTANBUL BEYOĞLU
Düğün Platform İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
Düğün.com olarak, evlenecek çiftlere, düğün firmalarının hizmetlerini, fiyatlarını, fotoğraf ve videolarını, düğünleri sırasında bu firmalarla çalışmış olan çiftlerin deneyimlerini inceleyebilecekleri bir platform sunuyoruz. Bu şekilde düğün mekanlarını seçerken, gelinliğini kime diktireceğine karar verirken tüm alternatifleri değerlendirebiliyorlar. Beğendikleri firmalardan Düğün.com üzerinden fiyat teklifi isteyerek düğünlerini hızlıca planlıyorlar. Üstelik tüm bunları yaparken hiçbir ücret veya komisyon ödemiyorlar. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel binlerce indirimle, düğün bütçelerini rahatlatmalarına yardımcı oluyoruz. Düğün konusunda uzman içerik ekibimiz tarafından hazırlanan binlerce makale ve galeriler ile düğün mekanı seçimi esnasında dikkat edilecek unsurlardan; gelinlik ve saç – makyaj gibi konularda dünya trendlerine kadar birçok alanda hem bilgilendirici hem de okumaktan zevk alacakları içerikleri sunuyoruz. Düğün sektöründe faaliyet gösteren firmalar içinse direkt hedef kitlelerine ulaşabilecekleri benzersiz bir pazarlama kanalı sunuyoruz. Firmaların tek yapmaları gereken Düğün.com’daki profillerini detaylı ve güncel tutmak, çiftlerden gelen teklif taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek. Ayrıca firmaların evlenecek çiftlere ulaşabilmek için yüksek maliyetlerle, yatırımın geri dönüşünü ölçemeyecekleri reklam harcamalarına girmelerine gerek kalmıyor, tam tersine evlenecek çiftler Düğün.com üzerinden firmalara ulaşıyor. .
İSTANBUL BEYOĞLU
Düğün.com Platform İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
Düğün.com olarak, evlenecek çiftlere, düğün firmalarının hizmetlerini, fiyatlarını, fotoğraf ve videolarını, düğünleri sırasında bu firmalarla çalışmış olan çiftlerin deneyimlerini inceleyebilecekleri bir platform sunuyoruz. Bu şekilde düğün mekanlarını seçerken, gelinliğini kime diktireceğine karar verirken tüm alternatifleri değerlendirebiliyorlar. Beğendikleri firmalardan Düğün.com üzerinden fiyat teklifi isteyerek düğünlerini hızlıca planlıyorlar. Üstelik tüm bunları yaparken hiçbir ücret veya komisyon ödemiyorlar. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel binlerce indirimle, düğün bütçelerini rahatlatmalarına yardımcı oluyoruz. Düğün konusunda uzman içerik ekibimiz tarafından hazırlanan binlerce makale ve galeriler ile düğün mekanı seçimi esnasında dikkat edilecek unsurlardan; gelinlik ve saç – makyaj gibi konularda dünya trendlerine kadar birçok alanda hem bilgilendirici hem de okumaktan zevk alacakları içerikleri sunuyoruz. Düğün sektöründe faaliyet gösteren firmalar içinse direkt hedef kitlelerine ulaşabilecekleri benzersiz bir pazarlama kanalı sunuyoruz. Firmaların tek yapmaları gereken Düğün.com’daki profillerini detaylı ve güncel tutmak, çiftlerden gelen teklif taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek. Ayrıca firmaların evlenecek çiftlere ulaşabilmek için yüksek maliyetlerle, yatırımın geri dönüşünü ölçemeyecekleri reklam harcamalarına girmelerine gerek kalmıyor, tam tersine evlenecek çiftler Düğün.com üzerinden firmalara ulaşıyor.
0 0
Moralabs Platform 0 0
/5.0
Moralabs, çoklu platformlara mobil oyunlar geliştiren bir oyun stüdyosudur. Deneyimli bir ekip ile dünya kalitesinde oyunlar ve uygulamalar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kaliteli bir çalışmanın farklı disiplinleri bir araya getirerek oluşacağına inandıkları için geliştirdikleri projelerde profesyonel ses sanatçıları, çocuk gelişim uzmanları ve psikologlarla birlikte çalışmaktadır.
İSTANBUL ŞİŞLİ
İçerik Bulutu Platform İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
icerikbulutu.com, profesyonel ve onaylanmış içerik üreticileri ile içerik ihtiyacı olan markaları bir araya getiren ve bu büyük operasyonu iki taraf için de ürettiği teknoloji ve servislerle kolaylaştıran bulut tabanlı bir içerik platformudur.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İyi Sahne Platform İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
iyisahne.com, sanatçıların kendilerini listelediği, müşteriler tarafından kolaylıkla keşfedilip, verdikleri hizmetlerin internet üzerinden (istenirse) taksitle satın alınabilmesini sağlayan topluluk temelli bir pazar yeri girişimi. Şu an için sadece müzisyen, duo, trio, quartet, müzik grubu, orkestra, ensemble ve DJ gibi kategoriler üzerinden hizmet vermekte olan platform, tıpkı gittigidiyor gibi çalışmakta olup, havuz hesap sistemiyle müşterinin kendini güvende hissetmesini sağlıyor ve son kullanıcıların aracısız bir biçimde sanatçılarla anlaşmasını mümkün kılarak uygun fiyatlı ve kalitesinden emin olunan alternatifler yaratmış oluyor.
İSTANBUL ŞİŞLİ
Expertera Platform İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
Expertera, şirketleri ve dünyanın önde gelen uzmanlarını proje-bazlı çalışmalar için bir araya getiren bir uzmanlık platformudur. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, esnek süreler ve bütçelerle, her türlü uzmanlığa hızlıca erişmelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda uzmanlara zevk aldıkları projeler, networking fırsatları ve ek gelir kaynağı sunuyoruz. Platformumuz sayesinde uzmanlık paylaşımını daha kolay, sistematik ve sürdürülebilir bir hale geldi. Platformdaki uzmanlar sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden uzmanlarımız ve müşterilerimiz mevcut. Bugüne kadar teknolojiden, perakendeye, finanstan, otomotiv ve tarıma kadar, 150’den fazla sektörden 1000’den fazla proje tamamladık. Müşterilerimiz Türkiye ve dünyanın önde kurumsal şirketleri, danışmanlık firmaları ve özel sermaye fonları. Aynı zamanda hızlı büyüme ve gelişme sürecinde olan orta ölçekli şirketler ve KOBİ’lere de uzmanlarımız oldukça faydalı oluyor ve hedeflerine ulaşmalarında destek oluyor.
İSTANBUL ÜSKÜDAR
Armut Platform İSTANBUL ÜSKÜDAR
/5.0
Armut, başta evle ilgili kategoriler olmak üzere 2000’den fazla kategoride hizmet veren Türkiye’nin lider pazar yeri. Geliştirdiğimiz teknolojimiz ve gerçek kullanıcı yorumlarımız sayesinde hizmete ulaşmanın en kolay ve güvenilir yolu olmayı hedefliyoruz. Bu büyük ihtiyaçtan yola çıkan platformumuz, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde hızla büyüdü. Bugün 90.000 üzerinde profesyonele hiçbir reklam harcaması yapmaksızın büyük bir iş ve kariyer imkanı sağlıyor ve binlerce kullanıcının nakliyattan, tamirata, düğün organizasyonunundan fotoğraf çekimine tüm ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.
İSTANBUL ŞİŞLİ
JokerMenü Platform İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
JokerMenü İstanbul’daki restoranlarda sıra beklemeden yemek siparişi vermenin sıradışı yolunu kullanıcılarına sağlayan bir mobil uygulama. Yemek siparişi vermenin en hızlı ve en kolay yolunu sağlamaya çalışırken kasada ya da masada bekleyerek harcadığınız vakitten tasarruf etmenizi sağlar. Yemek siparişinizi JokerMenü’den verdikten sonra yemeğiniz hazırlanmaya başladığında ve hazır olduğunda size bildirim gönderir, bu sayede kasada ya da masada beklemek yerine bu vakti kılık kıyafet ya da kozmetik alışverişiniz için kullanabilir, banka işlemlerinizi yapabilir ya da çocuğunuzla geçirebilirsiniz.
İSTANBUL MALTEPE
Garajyeri Platform İSTANBUL MALTEPE
/5.0
Garajyeri, araç sahiplerinin araçlarını kullanmadıkları zamanlarda kiraya verip ek gelir elde etmelerini, araç ihtiyacı olanların da yakınından, daha uygun fiyata hızlıca araç kiralayabileceği bir araç paylaşım platformu.
home search notifications 1 person