İSTANBUL SARIYER
Gittick Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL SARIYER
/5.0
Günümüzde sosyal medyada yapılan fotoğraf ve video paylaşımları günlük 100 milyonları buluyor. Fakat; Kullanıcı her paylaşımında farkında olmadan kullandığı bir ürün, bir marka veya bir işletmenin reklamını yapıyor. Bu paylaşımların kullanıcıya tek getirisi ise yalnızca aldığı beğeni ile kişisel bir ego tatmini ?! İşletmeler ve markalar ise yapılan bu paylaşımları kontrol edemiyorlar. Random olarak dağılan bu paylaşımlar zaman zaman işletme veya markanın imajını zedeleyecek tarzda olabiliyor. Gittick;Kullanıcının yaptığı her paylaşımı belli kriterler doğrultusunda ödüllendirecek ; Markanın da bunu kontrol edebileceği ve hatta dilediği paylaşımı yaptıracağı bir sosyal medya uygulaması. Markalar ön plana çıkarmak istediği ürün, dekorasyon, event ve hizmetleri kullanıcılara görev olarak sunabilecekleri bunları gerçek reklam mecrası olan müşterileri ile pazarlayabilecekleri bir uygulama olmayı hedefliyoruz. Uygulama her kullanıcıya eğlenceli görevler vererek kullanıcıyı görevi veren marka ile etkileşime sokmayı amaçlamaktadır. Görevler fotoğraf veya video olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Belirlenen sürede göreve yeterli katılım olması durumunda paylaşılan fotoğraf veya videoların arasından en çok beğeniyi alan paylaşım yine işletmenin belirleyeceği ödülü kazanmaya hak kazanacak.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
SahaKirala Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
SahaKirala.com ekibi olarak web sitesi ve mobil uygulama üzerinden halı saha rezervasyon imkânı sağlamaktayız. İstediğiniz bölgede veya yakınındaki sahaları harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Halı sahaların tüm özelliklerini inceleyebilir, olumsuz sürprizlerle karşılaşmazsınız. Uygun olan tarih ve saatlerde ek bir ödeme yapmadan rezervasyonu hızlıca yapabilirsiniz. SahaKirala, insanların istedikleri her hangi bir spor dalına ait sahayı veya alanı internet üzerinden, özellikle de mobil uygulamalarımız üzerinden çok kolay ve çok hızlı biçimde kiralamalarına olanak tanıyan bir teknoloji girişimidir.
İSTANBUL BEYOĞLU
Bundle Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
Bundle, gündeme ve sıcak haberlere hızlıca ulaşabileceğiniz, dünya üzerinde 6000’in üzerinde kaynağı tek uygulama üzerinden takip edebileceğiniz ve son dakika gelişmelerini size anlık bildirimler yoluyla gönderen bir Mobil Haber okuma uygulamasıdır. Sade arayüzü, kolay kullanımı ve sunduğu içerik kalitesiyle Bundle kısa sürede kullanıcıları tarafından oldukça sevilmiştir. Google Play ve AppStore tarafından defalarca hem Türkiye’de hem de Dünya çapında en iyi uygulamalar arasında gösterilmiştir.
İSTANBUL SARIYER
LeadTime Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL SARIYER
/5.0
LeadTime, basit ve eğlenceli bir ajanda sayfası ile geleceğe video atılabilen bir sosyal medya uygulamasıdır. İstediğiniz kadar geleceğe ve istediğiniz arkadaşlarınıza video atabilirsiniz ve bu videolar günü gelmeden izlenemez. Bu yönü ile farklılaşan LeadTime, kullanıcılarına yepyeni bir sosyal medya deneyimi yaşatıyor.
İSTANBUL KADIKÖY
InnovationBox Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
InnovationBox, kullanıcı odaklı, estetik ve insanların severek kullanabilecekleri mobil uygulamalar tasarlayan bir tasarım stüdyosudur. 2010 yılında kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine ve girişimlere kullanıcı deneyimi ve tasarım çözümleri sunmaktadır. Müşterilerine verdiği hizmetlerin yanı sıra kendi mobil uygulama fikirlerini de hayata geçirmektedir. Geliştirilen uygulamaların birçoğu App Store’da önerilen uygulamalar arasına girmeyi başarmıştır.
home search notifications 1 person