Makerhane Ofisi

Açık Ofis
İSTANBUL, KADIKÖY
1.9 / 5
Makerhane Ofis Tanıtımı
Makerhane ofis tanıtım videosunu inceleyerek, ofisi yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.02.2016
Ofis Alanı
260 m²
Çalışma Saatleri
09:00 - 20:00
Çalışan Sayısı
3
İletişim
(850) 224-0844
E-Posta Adresi
info@makerhane.com
MAKERHANE HAKKINDA
MakerHane herkesin herhangi bir kısıtlama olmadan özgür ve rahat bir şekilde zaman geçirebildiği, projelerini yapabildiği, kafe ortamında serbest çalışmalarını sürdürebildiği bir üretim mekanıdır. Bünyemizde bulunan dört farklı bölümden değişik ihtiyaçlar için yararlanabilirsiniz.

Maker Kafe’nin sessiz ve rahat ortamında özgür ve ücretsiz şekilde çalışmalarını sürdürüp, çalışma gruplarınız ile zaman geçirebilirsiniz.

Maker Akademi kısmında elektronik, programlama, IoT gibi birçok konuda eğitimler alabilirsiniz. Eğer eğitim,seminer veya atölye düzenlemek isterseniz yine MakerHane’deki mekanımızdan yararlanabilirsiniz.

Kendinize ait tam donanımlı bir atölye isterseniz Maker Atölye kısmından yararlabilirsiniz. Bu sayede Atölye kurulum ücretlerinden kendinizi kurtarıp aynı zamanda çok büyük bir atölyeye sahip olmuş olacaksınız.

Maker alanında eksik olan malzemelerinizi veya birçok farklı DIY kitleri Maker Market kısmından temin edip MakerHane içerisinde kitleri birleştirerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

MakerHane herkese haftanın 7 günü 09:00-20:00 saatleri arasında açık ve ücretsiz bir ortam sunmaktadır. MakerHane “Maker”ların ve “Maker” olmak isteyenlerin buluşma noktasıdır.
Makerhane Kültürü
Girişim kültürümüz tamamen insanlara üretim heyacanını ve önemini aktarmak üzerine kurulu. Bu kültür ile birlikte üretime önem veren ve bizzat içerisinde yer alan bir nesil yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Makerhane Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sk. No:13/A Acıbadem Kadıköy / İstanbul

MAKERHANE İLE BENZER OFİSLER

home search notifications 1 person
X
X