İyi Sahne Ofisi

Platform
İSTANBUL, BEŞİKTAŞ
1.4 / 5
İyi Sahne Ofis Tanıtımı
İyi Sahne ofis tanıtım videosunu inceleyerek, ofisi yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.01.2015
Ofis Alanı
80 m²
Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00
Çalışan Sayısı
16
İletişim
(212) 243-2494
E-Posta Adresi
destek@iyisahne.com
İYI SAHNE HAKKINDA
iyisahne.com, sanatçıların kendilerini listelediği, müşteriler tarafından kolaylıkla keşfedilip, verdikleri hizmetlerin internet üzerinden (istenirse) taksitle satın alınabilmesini sağlayan topluluk temelli bir pazar yeri girişimi. Şu an için sadece müzisyen, duo, trio, quartet, müzik grubu, orkestra, ensemble ve DJ gibi kategoriler üzerinden hizmet vermekte olan platform, tıpkı gittigidiyor gibi çalışmakta olup, havuz hesap sistemiyle müşterinin kendini güvende hissetmesini sağlıyor ve son kullanıcıların aracısız bir biçimde sanatçılarla anlaşmasını mümkün kılarak uygun fiyatlı ve kalitesinden emin olunan alternatifler yaratmış oluyor.
İyi Sahne Kültürü
Şirket kültürümüzün temelinde değer yaratma tutkunu bir ekip halinde, kültür-sanat ve eğlence sektörünün iş yapış şekli ve iş akışına meydan okumak suretiyle inovatif bir yaklaşımla, çoğunlukla yatay hiyerarşik bir örgütlenme biçimiyle, hızlı, verimli ve hitap ettiğimiz kültür, sanat ve eğlence sektörünün ruhuna uygun olarak keyifle denemek, yanılmak, tekrar denemek ve tekrar yanılmak yatıyor.

İyi Sahne Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Yesilce, Emektar Sokak No:5, 34418 4 Levent Beşiktaş/İstanbul
home search notifications 1 person
X
X