InnovationBox Ofisi

Mobil Uygulama
İSTANBUL, KADIKÖY
1.5 / 5
InnovationBox Ofis Tanıtımı
InnovationBox ofis tanıtım videosunu inceleyerek, ofisi yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
31.07.2017
Ofis Alanı
120 m²
Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00
Çalışan Sayısı
7
İletişim
(216) 314-2514
E-Posta Adresi
support@innovationbox.com
Ofis ve İş İmkanları
Akıllı Telefon
Elektronik Lab.
Kahve Makinesi
Kişisel Bilgisayar
Mescid
Yemek Kartı
Yol Yardımı
Atari Konsol
Özel Hediyeler
INNOVATIONBOX HAKKINDA
InnovationBox, kullanıcı odaklı, estetik ve insanların severek kullanabilecekleri mobil uygulamalar tasarlayan bir tasarım stüdyosudur. 2010 yılında kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine ve girişimlere kullanıcı deneyimi ve tasarım çözümleri sunmaktadır. Müşterilerine verdiği hizmetlerin yanı sıra kendi mobil uygulama fikirlerini de hayata geçirmektedir. Geliştirilen uygulamaların birçoğu App Store’da önerilen uygulamalar arasına girmeyi başarmıştır.
InnovationBox Kültürü
InnovationBox, yaratıcı, öğrenmeye açık ve paylaşımda bulunmaktan çekinmeyen insanlardan oluşan dinamik bir yapıya sahiptir. Bu dinamik yapının devamlılığı ve başarısı için, ekip olarak önem verdiğimiz bazı kurallarımız var; Özgün ol: Daha önce yapılmış bir şeyi kopyalama, düzenleme ya da kaynak göstermeden kullanma. İlham al, geliştir ve uygula. Seni sen yapan fikirlerin ve yöntemlerindir. Yaratıcı ol: Her yeni proje yeni bir heyecan. Bu heyecanı canlı tutmak için kendini besle, farklı kaynaklardan ilham al ve yapılmayanı yapmaya çalış. Yardımlaşmayı unutma: Dışarıdan bakan bir göz senin görmediklerini görebilir. Ekip arkadaşlarının fikirlerine değer ver, onların yardımını almaktan çekinme. Bireysel değil, kolektif düşün: Hepimiz bir bütünün parçasıyız. Aldığın kararlar başkalarını da etkileyebilir. Bu nedenle bir karar alırken, beraber çalıştığın insanları unutma.

InnovationBox Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Eğitim Mah. Kasap İsmail Sk. No: 10/10 Kadıköy / İstanbul
home search notifications 1 person
X
X