HızlıÇeviri Ofisi

Medya / Yayıncılık
İSTANBUL, KAĞITHANE
1.7 / 5
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.10.2013
Ofis Alanı
60 m²
Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00
Çalışan Sayısı
6
İletişim
(850) 885-0495
E-Posta Adresi
iletisim@hizliceviri.com
HıZLıÇEVIRI HAKKINDA
HızlıÇeviri, 2013 yılında farklı diller arasındaki çeviri hizmetlerini internet ortamında daha verimli hale getirmek için kuruldu. Çeviri hizmeti almak isteyenlerle çevirmenlerleri kullanımı kolay bir platformda buluşturma amacıyla kurulan HızlıÇeviri, şu anda çeviri hizmeti almayı kolaylaştıran bir kanal olmanın yanında yeni çeviri teknolojilerinin geliştirildiği yenilikçi bir platform olmayı da başarmıştır.

Çok farklı sektörlerde çeviri hizmetleri sunan İstanbul merkezli girişim, alanında uzman yüzlerce çevirmene erişim sağlar. Geliştirdiği teknolojilerle, insan hataları en alt düzeye indirmeyi amaçlar ve müşterilerini çeviri sürecinin her adımından haberdar eder. Bu sayede belirsizlikleri ortadan kaldırmayı hedefler.
HızlıÇeviri Kültürü
HızlıÇeviri, mutlu çalışan kültürünü oluşturmaya çalışan bir girişimdir. Herkesin işini optimize etmesi ve günlük daha az saat çalışması için tüm ekip birbiriyle yakın bir iletişim ve işbirliği halindedir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için öncelikle çalışanlarını mutlu etmesi gerektiğine inanır ve bu doğrultuda hareket eder. Çalışanlarına uzaktan ve/veya esnek çalışma imkânı sunar.

HızlıÇeviri Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Sanayi Mah. Eski Büyükderece Cad. No: 61 Kat: 2 Kağıthane / İstanbul
home search notifications 1 person
X
X