1. Gobito Ofisi
Gobito Ofisi

Gobito Ofisi

Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.01.2008
Ofis Alanı
197
Çalışma Saatleri
09:00 18:00
Çalışan Sayısı
22
İletişim
(212) 483-7481
E-Posta Adresi
info@gobito.com
Gobito Ofisi HAKKINDA
Gobito, bilgi teknolojileri alanında son derece uzmanlaşmış ve sektöre kendini adamış bilişim uzmanlarından oluşmuştur. Geniş bir yelpazede satışa hazır ve anahtar-teslim projeler, araştırma&geliştirme projeleri, yazılım çözümleri ve web uygulaması ürünleri, e-öğrenme platformları, e-öğrenme içerik oluşturma platformları, video streaming portalları, güvenlik, ağ gözetimi ve yönetim servisleri, dijital arşivleme platformları ve daha nicesini sunmaktadır. Markalarımız; E-saklama arşiv platformu Filex, kurumsal eğitim platformu KnowledgeBaze, sosyal öğrenme platformu Akademi.net, eğitim tasarım-içerik üretme platformu Coursepective, interaktif video platformu Streamx, PowerPoint dönüştürme teknolojisi WowSlides ve güvenli iletişim platformu(Cloud Based Plug&Play PKI Infrastructure) Securecomms.
Gobito Ofisi Kültürü
Çok iyi seviyede IT desteğiyle birleştirilmiş yenilikçi yazılım çözümleri sunmaktayız. Her bir sözleşmeye olan benzersiz yaklaşımımız ile iş ihtiyaçlarınızı analiz edecek ve geliştirebileceğimiz alanları tespit edecek yetenekli bir analist ekibine sahibiz. Dönüşümü mümkün olduğu kadar zahmetsiz ve sorunsuz yapacak stratejiyi uyguluyoruz. Uzmanlığımız ve sektörümüzdeki engin bilgimiz, ürün ve servislerimizin tüm yönleriyle kendini ispatlamaktadır. Gobito Enterprise Solutions’un en önemli felsefesi pürüzsüzce problemlerin üstesinden gelmek ve süratle müşterilerimizin en kolay şekilde faydasızlıktan verimliliğe olan dönüşümünde amacına ulaşmasını sağlamaktır. Yetenekli analistlerimiz ve Gobito ailesinin bilişim uzmanları karakteristik ihtiyaçlarınız için karakteristik çözümler sağlamaktadır.

Gobito Ofisi Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Çifte Havuzlar Mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi 151 / 1E D2 Blok 1. Kat (Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark) No: 108 Esenler/ İSTANBUL
home search notifications 1 person