1. Gittick Ofisi
Gittick Ofisi

Gittick Ofisi

Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.01.2017
Ofis Alanı
9000
Çalışma Saatleri
09:00 18:00
Çalışan Sayısı
10
İletişim
(850) 302-0889
E-Posta Adresi
info@gittick.com
Gittick Ofisi HAKKINDA
Günümüzde sosyal medyada yapılan fotoğraf ve video paylaşımları günlük 100 milyonları buluyor. Fakat; Kullanıcı her paylaşımında farkında olmadan kullandığı bir ürün, bir marka veya bir işletmenin reklamını yapıyor. Bu paylaşımların kullanıcıya tek getirisi ise yalnızca aldığı beğeni ile kişisel bir ego tatmini ?! İşletmeler ve markalar ise yapılan bu paylaşımları kontrol edemiyorlar. Random olarak dağılan bu paylaşımlar zaman zaman işletme veya markanın imajını zedeleyecek tarzda olabiliyor. Gittick;Kullanıcının yaptığı her paylaşımı belli kriterler doğrultusunda ödüllendirecek ; Markanın da bunu kontrol edebileceği ve hatta dilediği paylaşımı yaptıracağı bir sosyal medya uygulaması. Markalar ön plana çıkarmak istediği ürün, dekorasyon, event ve hizmetleri kullanıcılara görev olarak sunabilecekleri bunları gerçek reklam mecrası olan müşterileri ile pazarlayabilecekleri bir uygulama olmayı hedefliyoruz. Uygulama her kullanıcıya eğlenceli görevler vererek kullanıcıyı görevi veren marka ile etkileşime sokmayı amaçlamaktadır. Görevler fotoğraf veya video olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Belirlenen sürede göreve yeterli katılım olması durumunda paylaşılan fotoğraf veya videoların arasından en çok beğeniyi alan paylaşım yine işletmenin belirleyeceği ödülü kazanmaya hak kazanacak.
Gittick Ofisi Kültürü
Hem eğleneceksiniz, hem keşfedeceksiniz, hem de sürpriz ödüller kazanacaksınız; ama tek şart GÖREVLERİ yerine getirmek... Gittick; size eğlenceli görevler vererek sizi rutin hayatın dışına çıkarmayı amaçlıyor. Görevlere sadece fotoğraf çekip yükleyerek katılabilirsiniz. Belirlenen sürede göreve yeterli katılım olması durumunda paylaşılan fotoğraf veya videoların arasından en çok beğeniyi alan paylaşım göreve ait ödülü kazanmaya hak kazanacak. Bizim Görevimiz de Sizin Hayatinizi Renklendirmek Olsun... ;)

Gittick Ofisi Adres ve Harita Bilgisi

Adres
İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4 Arı 3 Binası İç Kapı No:1101 34467 Sarıyer – İstanbul
home search notifications 1 person