Boni Ofisi

Yazılım
İSTANBUL, SARIYER
1.4 / 5
Boni Ofis Tanıtımı
Boni ofis tanıtım videosunu inceleyerek, ofisi yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.03.2011
Ofis Alanı
12 m²
Çalışma Saatleri
08:00 - 17:00
Çalışan Sayısı
12
İletişim
(212) 276-0434
E-Posta Adresi
istanbul@boni.me
BONI HAKKINDA
Boni; havaalanı, hastane, avm, müze, istasyon gibi kamuya açık binaların, onları ziyaret eden insanlarla etkileşim kurmalarını sağlar. Önceliğimiz bu binaların erişilebilir olması. Evrenselliğin ön koşulu olarak bariyerlerin kaldırılmasını öneriyor ve bu bağlamda ‘yardımcı teknoloji’ denen hizmetleri sunuyoruz. Bunun üzerine binaların özelliklerine göre, ziyaretçiler, çalışanlar ya da görevlilere yönelik ürünler sunmaktayız.
Boni Kültürü
Uzaktan çalışma yetisinin kazanılması öncelikli konumuz. Yaptığımız iş bir şekilde San Francisco’dan, Sydney’e kadar yayıldı. Buralardan çok sayıda destekçimiz var, yeni yeni çalışanlarımız da oluşmaya başladı. 5 yaşındaki şirketimizin oturmuş bir kültürü bulunuyor. Bu da Türk geleneklerinde olduğu gibi aile işletmesi tadında. 5 yılda inişlerimiz ve çıkışlarımız bizi birbirimize bağladı. Şu an misyonumuz bu bağlılığı dünyanın her yerinden bize katılacaklara kazandırmak. Bu sebeple de kendi içimizde (Türkiye) de uzaktan çalışma prensipleri edindik. Düzenli olarak online görüşmelerimiz oluyor. Bu online görüşmelerin içinde de offline görüşmeler ayarlayıp bir araya geliyoruz. Bunun dışında herkes, çalışma saati, çalışma yeri, çalışma ortamı seçiminde serbest.

Boni Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Türkiye: İTÜ ARI-2 Maslak / İstanbul
home search notifications 1 person
X
X