Apps Ofisi

Yazılım
ANKARA, ÇANKAYA
1.5 / 5
Apps Ofis Tanıtımı
Apps ofis tanıtım videosunu inceleyerek, ofisi yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.04.2016
Ofis Alanı
45 m²
Çalışma Saatleri
08:00 - 17:00
Çalışan Sayısı
4
İletişim
(312) 265-0553
E-Posta Adresi
info@apps.com.tr
Ofis ve İş İmkanları
Akıllı Telefon
Dinlenme Odası
Engelli Erişimi
Esnek Çalışma Saatleri
Evcil Hayvan
Kahvaltı
Kahve Makinesi
Kişisel Bilgisayar
Kütüphane
Mescid
Özel Hediyeler
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Servis
Uyku Koltuğu
Uzaktan Çalışma
Yemek Kartı
Yol Yardımı
Atari Konsol
APPS HAKKINDA
APPS, kurumsal firmalar ve start-up’lar için native mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve backend teknolojileri geliştirmektedir. İş hacmimizin büyük bir kısmını Savunma Sanayi ve Enerji sektörü için yaptığımız projeler oluşturmaktadır. Mobil uygulama geliştirmenin yanında UI/UX tasarımları ve kullanıcı ihtiyacı analizleri yapmaktayız. Ekibimizin 8 yıldan uzun süredir mobil uygulama geliştirmektedir. Mobil uygulamaların yanında NFC, Beacon, IOT cihazları için çeşitli prototipler ve uygulamalar geliştirmeye devam etmekteyiz.
Apps Kültürü
APPS, müşterilerine en kaliteli kusursuz ve dünya standartlarında uygulama geliştirmeyi misyon edinmiş bir firmadır. Geliştirdiğimiz projelerin yüksek performanslı ve kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılaması konusunda oldukça hassasız. Ekibimizin kişisel gelişimine önem veriyor ayrıca iş ortamında olabildiğince eğlenmeye gayret ediyoruz.

Apps Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Bilkent Cyberpark A Blok 202A Çankaya / Ankara
home search notifications 1 person
X
X