3Durak Ofisi

Reklam / Pazarlama
İSTANBUL, BEŞİKTAŞ
1.4 / 5
3Durak Ofis Tanıtımı
3Durak ofis tanıtım videosunu inceleyerek, ofisi yakından tanıyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Genel Bilgiler
Kuruluş Tarihi
01.01.2015
Ofis Alanı
15 m²
Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00
Çalışan Sayısı
7
İletişim
(850) 885-1991
E-Posta Adresi
info@3durak.com
3DURAK HAKKINDA
3Durak, fikrini ürüne dönüştürmek isteyen kişi/firmaların tasarım, prototip ve son ürün üretimlerinde hizmet veren bir girişimdir. Bünyesinde 3D Yazıcı, Lazer Kesim, CNC, 3D Tarama gibi teknolojileri barındıran girişimimizin hedef pazarları endüstriyel tasarım, savunma sanayi, mühendislik, mimarlık ve medikal yer almaktadır.
3Durak Kültürü
Ekibimiz 3D Yazıcı ve 3D Tarama gibi son teknolojiler ile CNC, Lazer Kesim gibi geleneksel üretim metodlarını birleştiren dinamik ve genç bir kadrodan oluşmaktadır. Bünyesinde yazılım, mekatronik, endüstriyel tasarım gibi birçok farklı alanda uzman takım arkadaşları bulunan disiplinlerarası bir yapıdır. Hiyerarşik bir yapıdan ziyade yatay bir kültüre sahip girişimimizde çalışanlar farklı projeler kapsamında bir araya gelerek sorumluluk alır, insiyatif kullanır ve özgürce çalışır. 3Durak’ta çalışmak keyiflidir çünkü projenin sonunda üzerinde çalıştığınız projenin somut halini elinize alır ve görebilirsiniz.

3Durak Adres ve Harita Bilgisi

Adres
Ihlamur Yıldız Cad. No:10 Beşiktaş / İstanbul
home search notifications 1 person
X
X