0.1
İSTANBUL 0
Türk Telekom Santral Co-working Paylaşımlı Ofisler İSTANBUL 0
0.1/5.0
GİRİŞİMCİLERİN FİKİRLERİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇALIŞABİLECEĞİ, DİĞER GİRİŞİMCİLERLE BİR ARAYA GELEBİLECEĞİ VE BİRBİRİNDEN ÖĞRENEBİLECEĞİ BİR ORTAM SAĞLIYORUZ. İLHAM VERİCİ ORTAK ÇALIŞMA ALANI, YÜKSEK HIZLI İNTERNET, TAZE KAHVE VE DAHA FAZLASI SANTRAL'DE.
0.1
İSTANBUL Bakırköy
eOfis Paylaşımlı Ofisler İSTANBUL Bakırköy
0.1/5.0
eOfis, 2010 yılından bu yana, prestijli plazalarda iş yerleri, ofisler, toplantı salonları ve sekreterlik hizmeti gibi yüksek maliyeti olan, ofis giderlerini ödemek istemeyen işletme sahipleri ve girişimcilere, tüm bu gereksinimlerini temin eden sanal ofis, hazır ofis ve açık ofis hizmeti sağlamaktadır. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Konya ve Mersin olmak üzere 30 lokasyonda hizmet vermektedir.
AYDIN EFELER
OKYAZILIM Yazılım Ofisleri AYDIN EFELER
/5.0
Butik tarzda özgün tasarım ve yazılım merkezidir. Web tabanlı tasarım ve yazılım, web tasarım, mobil yazılım hizmetleri sunar. Uzun soluklu özel web tabanlı projeler geliştirir.
0.1
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
Belirgin Marka MM Reklam / Pazarlama Ofisleri ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
0.1/5.0
Belirgin Marka ve Mekân Mutfağı, 2004 yılından günümüze, -özetle- marka ve strateji danışmanlığı, dekorasyon, mimari çözümler, web teknolojileri, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı, aydınlatma, organizasyon, stand, endüstriyel tasarım, dijital baskı ve sanatsal çalışmalar gibi konularda hizmet vermektedir. Her sabah, yeni bir güne uyandığımızda, işimize duyduğumuz heyecanımızı yitirmediğimizi hissetmek bizi üretken kılıyor... Siz de bu konularda hizmet alarak, projelerinizi ve/veya mekânlarınızı daha belirgin hâle getirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden lütfen bizimle iletişime geçin!
İSTANBUL SARIYER
Gittick Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL SARIYER
/5.0
Günümüzde sosyal medyada yapılan fotoğraf ve video paylaşımları günlük 100 milyonları buluyor. Fakat; Kullanıcı her paylaşımında farkında olmadan kullandığı bir ürün, bir marka veya bir işletmenin reklamını yapıyor. Bu paylaşımların kullanıcıya tek getirisi ise yalnızca aldığı beğeni ile kişisel bir ego tatmini ?! İşletmeler ve markalar ise yapılan bu paylaşımları kontrol edemiyorlar. Random olarak dağılan bu paylaşımlar zaman zaman işletme veya markanın imajını zedeleyecek tarzda olabiliyor. Gittick;Kullanıcının yaptığı her paylaşımı belli kriterler doğrultusunda ödüllendirecek ; Markanın da bunu kontrol edebileceği ve hatta dilediği paylaşımı yaptıracağı bir sosyal medya uygulaması. Markalar ön plana çıkarmak istediği ürün, dekorasyon, event ve hizmetleri kullanıcılara görev olarak sunabilecekleri bunları gerçek reklam mecrası olan müşterileri ile pazarlayabilecekleri bir uygulama olmayı hedefliyoruz. Uygulama her kullanıcıya eğlenceli görevler vererek kullanıcıyı görevi veren marka ile etkileşime sokmayı amaçlamaktadır. Görevler fotoğraf veya video olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Belirlenen sürede göreve yeterli katılım olması durumunda paylaşılan fotoğraf veya videoların arasından en çok beğeniyi alan paylaşım yine işletmenin belirleyeceği ödülü kazanmaya hak kazanacak.
0.1
ANKARA YENİMAHALLE
EDSM Enerji Ofisi ANKARA YENİMAHALLE
0.1/5.0
Enerjiyi teknolojiyle birleştirdik. Zorlukların üstesinden kolayca gelmeniz için size çözümler sunduk EDSM, Enerji ve Teknolojiyi başarıyla birleştirerek mevcut enerji pazar segmentleri arasındaki güçlü sinerjilere dayanan öncü bir iş konsepti geliştirmiştir. EDSM, 360º Enerji Yönetim Hizmeti Sistemimizin temelini sağlam bir IT yapısı oluşturur. EDSM, enerji üreticilerini ve tüketicileri akıllı bir şebeke vasıtasıyla birbirine bağlar ve böylece hem enerji üreticileri hem de tüketicilere iki yönlü akıllı şebeke hizmetleri sunar
0.1
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
monopolofis Sanal Ofis İSTANBUL BEŞİKTAŞ
0.1/5.0
Monopolofis yıllardır sektörde farklı bir branşta faaliyet gösteren Monopolbilişim'in diğer bir iş koludur.Sektördeki başarılı ilerleyişini bu alanda da sürdürmek isteği üzerine Monopolofis kurulmuştur.Şirket merkezi İstanbul'un en popüler noktalarından biri olan Beşiktaş/Gayrettepe ' de bulunmaktadır. Hazır ofis ,Sanal ofis Toplantı salonu , Saatlik ofis ve Özel görüşmeleriniz için kullanıma uygun her türlü ekipman ve profesyonel ekipe sahiptir.
İSTANBUL KADIKÖY
Komünite Dijital Reklam / Pazarlama Ofisleri İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
Komünite Dijital, farklı popülasyonları (tasarımcı, proje yöneticisi, yazılımcı, yazar, stratejist) bir araya getirip, markaları ajans bürokrasisine takılmadan amatör ruhla, hedefe yönelik ve yaratıcı hizmet sunmak için kurulmuştur. Özellikle ekibinin uzman olduğu sosyal medya alanında; markaların kitlelerine ve pazarlama iletişimlerine özel bir strateji planı hazırlayıp, analizlerle ve rakamlarla konuşan; yaratıcılığını da mecraların dinamiklerine hakimliği ile harmanlayarak kullanan butik bir ajanstır. Hedefi, markalara hızlı ve efektif sosyal medya hizmeti sunmak, onlara ödüller kazandırmak; aynı zamanda sosyal medya konusunda danışmanları ve eğitmenleri olmaktır.
İSTANBUL BEYOĞLU
Düğün Platform İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
Düğün.com olarak, evlenecek çiftlere, düğün firmalarının hizmetlerini, fiyatlarını, fotoğraf ve videolarını, düğünleri sırasında bu firmalarla çalışmış olan çiftlerin deneyimlerini inceleyebilecekleri bir platform sunuyoruz. Bu şekilde düğün mekanlarını seçerken, gelinliğini kime diktireceğine karar verirken tüm alternatifleri değerlendirebiliyorlar. Beğendikleri firmalardan Düğün.com üzerinden fiyat teklifi isteyerek düğünlerini hızlıca planlıyorlar. Üstelik tüm bunları yaparken hiçbir ücret veya komisyon ödemiyorlar. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel binlerce indirimle, düğün bütçelerini rahatlatmalarına yardımcı oluyoruz. Düğün konusunda uzman içerik ekibimiz tarafından hazırlanan binlerce makale ve galeriler ile düğün mekanı seçimi esnasında dikkat edilecek unsurlardan; gelinlik ve saç – makyaj gibi konularda dünya trendlerine kadar birçok alanda hem bilgilendirici hem de okumaktan zevk alacakları içerikleri sunuyoruz. Düğün sektöründe faaliyet gösteren firmalar içinse direkt hedef kitlelerine ulaşabilecekleri benzersiz bir pazarlama kanalı sunuyoruz. Firmaların tek yapmaları gereken Düğün.com’daki profillerini detaylı ve güncel tutmak, çiftlerden gelen teklif taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek. Ayrıca firmaların evlenecek çiftlere ulaşabilmek için yüksek maliyetlerle, yatırımın geri dönüşünü ölçemeyecekleri reklam harcamalarına girmelerine gerek kalmıyor, tam tersine evlenecek çiftler Düğün.com üzerinden firmalara ulaşıyor. .
0.1
İZMİR BAYRAKLI
Vargonen Sunucu / Hosting İZMİR BAYRAKLI
0.1/5.0
2000 yılında kurulan Vargonen, hizmete başladığı günden beri uluslararası iş deneyimini, sektörün en iyileri ile yaptığı iş ortaklıkları ve büyük ölçekli altyapı yatırımları ile birleştirerek, yüksek performanslı bir altyapıyı erişilebilir maliyetlerle dünyada birçok noktada sunmaktadır. Firma olarak öncelikli amacımız, müşterilerimize en güncel teknolojiyi kullanarak gerekli altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Dünya üzerinde coğrafi bir şekilde dağıtılmış durumda olan 7 ayrı veri merkezinden, kullanıcılarına kesintisiz teknoloji hizmeti sunan markamız, acil durum senaryoları çerçevesinde yürüttüğü başarılı kriz yönetimi ile müşteri ilişkilerinde destek ve çözümü birleştirmeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin açık ara en iyi cloud servislerini sağlayan Vargonen, ciddi bir mali yatırım gücüne sahip olmanın ve ülkemizde henüz kullanılmamış yeni nesil ekipmanlarla hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Firmamız 2010 yılı itibariyle Amsterdam merkezli Vargonen B.V. operasyonunu devreye alarak, Türkiye ile beraber, Hollanda, Almanya, İngiltere, ABD ve Uzak Doğu’dan müşterilerine de hizmet vermeye başlamıştır. Operasyonumuz, alanlarında uzman insan kaynağı, yeni nesil teknolojisi ve en önemlisi müşteri odaklı hizmetleri ile başarılarını büyütmeye devam etmektedir.
0.1
İSTANBUL EYÜP
Teleperformance Açık Ofis İSTANBUL EYÜP
0.1/5.0
Teleperformance olarak, dünyanın önde gelen uluslararası firmalarına 217.000 çalışanımız ile 74 ülkede 340 çağrı merkezinde 265 dil ve lehçede 1978 yılından beri hizmet sağlamaktayız. “Global Standartlarda Yerel Mükemmellik” ilkemizle Türkiye’de, İstanbul’da, Uşak’ta ve Trabzon’da olmak üzere toplam 3 lokasyonumuzda 2000’in üzerinde çalışanımız, esnek ve çevik iş modelimiz, güçlü teknolojik altyapımız ve benzersiz CRM uzmanlığımız ile hem Türkiye’de hem de Yakın Kıyı ülkelerinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok öncü firmaya çağrı merkezi hizmetlerimizi sunuyoruz. Müşterilerimizin CRM iş ortağı olarak müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, teknik destek, tahsilat aramaları ve tamamlayıcı hizmetlerimiz ile sadece bir çağrı merkezi olmanın ötesindeyiz. Yakın kıyı hizmetlerimiz kapsamında Türkiye’den yabancı dilde yurtdışına hizmet sunmaktayız.
ANKARA ÇANKAYA
Panteon Oyun Ofisleri ANKARA ÇANKAYA
/5.0
Panteon, 2004 yılından itibaren oyun geliştiren deneyimli bir ekip tarafından Türkiye’nin ilk tarayıcı tabanlı oyunu ‘Savasim’ (2004), Son Savaş (2008), Orta Doğu Savaşı (2009) gibi başarılı yapımların ardından 2012 yılında kurulmuş bir oyun firmasıdır. Firma 6 farklı tarayıcı tabanlı oyun ve Sanayi Bakanlığı desteğiyle kendi oyun motorunu geliştirdikten sonra, 2013 yılında yapılan yeni stratejik plan doğrultusunda bütün deneyim ve bilgi birikimini mobil platformlara aktarmış ve 2 ayrı geliştirme ekibiyle mobil oyun geliştirmeye başlamıştır. Geliştirici ekibi, oyun üretim sürecinin parçası olan her disiplinden uzmanlar barındırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından birçok geliştirici ile iş birliği yapılmasına ek olarak, bir oyunun tasarımından kodlanmasına, müzik ve ses efektlerinin geliştirilmesinden testine gerekli olan bütün faaliyetler firma içerisinde gerçekleştirilebilmekte bu da son derece hızlı bir üretim sürecini mümkün kılmaktadır. Panteon, eğlence amaçlı oyunların yanı sıra, oyunların eğitim amaçlı kullanımı konusunda AR&GE projeleri yürütmekte ve bu projelerde elde ettiği deneyimin ışığında M.E.B. ve AFAD gibi devlet kurumları da dahil olmak üzere bir çok firmaya çeşitli eğitsel oyun ve uygulamalar geliştirmektedir. Firmanın ODTÜ Teknokent’teki ofisi el, yüz ve vücut Motion Capture sistemleri de dahil olmak üzere oyun ve animasyon geliştirme konusunda ihtiyaç duyulabilecek en son teknolojileri barındırmaktadır. Bu teknolojiler aynı zamanda çeşitli TÜBİTAK destekli AR&GE projelerinde de kullanılmakta ve “Sesin 3 boyutlu olarak işaret diline tercüme edilmesi” gibi geleceği şekillendirebilecek teknolojiler geliştirilmektedir.
2.8
İSTANBUL ŞİŞLİ
Protel Yazılım Ofisleri İSTANBUL ŞİŞLİ
2.8/5.0
1989’dan Beri Sektördeki Duvarları Yıkıyoruz. Protel, Berlin Duvarı’nın yıkıldığı ve dünyanın küreselleşmeye başladığı 1989 yılında kuruldu. O yıllarda internet, dünya bir yana dursun, henüz Amerika’daki şehirleri bile birbirine bağlayabilmiş değildi. Konuk ağırlama sektöründe tükenmez kalem ve adisyon fişlerinin baskın olduğu bir zamanda doğan Protel, dünya teknoloji sektörünün devlerinin ürettiği teknolojileri yurt içinde konuk ağırlama sektörünün hizmetine sunmak üzere yola çıktı. Hızlı adımlarla ilerleyen Protel, kısa zamanda Türkiye’de konuk ağırlama sektörünün vazgeçilmez teknoloji, bakım-onarım ve yazılım sağlayıcısı hâline geldi. Bugün Protel, kendi yazılımlarını üretebilen ve dünyaya açılmak üzere harekete geçmiş bir firma.
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
SahaKirala Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL BEŞİKTAŞ
/5.0
SahaKirala.com ekibi olarak web sitesi ve mobil uygulama üzerinden halı saha rezervasyon imkânı sağlamaktayız. İstediğiniz bölgede veya yakınındaki sahaları harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Halı sahaların tüm özelliklerini inceleyebilir, olumsuz sürprizlerle karşılaşmazsınız. Uygun olan tarih ve saatlerde ek bir ödeme yapmadan rezervasyonu hızlıca yapabilirsiniz. SahaKirala, insanların istedikleri her hangi bir spor dalına ait sahayı veya alanı internet üzerinden, özellikle de mobil uygulamalarımız üzerinden çok kolay ve çok hızlı biçimde kiralamalarına olanak tanıyan bir teknoloji girişimidir.
İSTANBUL BEYOĞLU
Bundle Mobil Uygulama Ofisleri İSTANBUL BEYOĞLU
/5.0
Bundle, gündeme ve sıcak haberlere hızlıca ulaşabileceğiniz, dünya üzerinde 6000’in üzerinde kaynağı tek uygulama üzerinden takip edebileceğiniz ve son dakika gelişmelerini size anlık bildirimler yoluyla gönderen bir Mobil Haber okuma uygulamasıdır. Sade arayüzü, kolay kullanımı ve sunduğu içerik kalitesiyle Bundle kısa sürede kullanıcıları tarafından oldukça sevilmiştir. Google Play ve AppStore tarafından defalarca hem Türkiye’de hem de Dünya çapında en iyi uygulamalar arasında gösterilmiştir.
İSTANBUL KADIKÖY
BiSU E-Ticaret Ofisi İSTANBUL KADIKÖY
/5.0
BiSU ile dilerseniz mevcut marka aboneliğinizi belirterek, dilerseniz de seçtiğiniz markalardan abonelik oluşturarak, hızlıca istediğiniz saat için sipariş verebiliyorsunuz. Uygulamada mevcut aboneliğinizin yanı sıra diğer markaların tavsiye satış fiyatları ve fırsatları da görülebiliyor ve yeni fırsatlardan faydalanma imkanı sunuluyor. BiSU’yla Türkiye’nin en çok tercih edilen su markalarından sipariş verilebiliyor. Uygulamada ayrıca seçili markalarda mobil telefon üzerinden kredi kartı ile ödeme sistemi de mevcut. Ayrıca popüler bir alışveriş uygulaması olan Hopi ile de entegrasyon sürecini tamamlayan BiSU’da paracıkla su satın alabileceğiniz, ve verdiğiniz siparişlerden paracık kazanabileceğiniz bir platform haline geldi.
İSTANBUL ŞİŞLİ
StartersHub Girişim Destek Ofisleri İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
StartersHub fon, mentorluk, ağ ve stratejik ortaklıkları sunan İstanbul'un ticaret merkezinde bulunup girişim ekosistemini bünyesinde barındırıyor. Bir yıl içerisinde içerisinde teknolojik yenilikleri bulunduran girişim başvurularını kabul edip, girişimlere bünyesinde geliştirme şansı tanıyor. Finansal Teknoloji, Oyun, Yaşam Bilimi, Nesnelerin İnterneti gibi sektörlerde de çözüm ortaklığıyla birlikte
İSTANBUL ŞİŞLİ
Workup Girişim Destek Ofisleri İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kolektif House tarafından yürütülen Workup girişimcilik programı, girişimcilerin iş fikirlerini geliştirmeye ve büyütmeye yardımcı olur. Girişimcileri ihtiyaç duydukları alanlarda destekleyerek hızla büyümelerini sağlar.
İSTANBUL ESENLER
Yıldız Teknopark Girişim Destek Ofisleri İSTANBUL ESENLER
/5.0
YILDIZ TEKNOPARK - YILDIZ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ TEKNOPARK Yıldız Teknoloji Geliştirme Bölgesi – Teknopark, Esenler ilçesi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde merkez ve Başakşehir ilçesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde şube olmak üzere 2 ayrı yerde faaliyetini sürdürmektedir. Ocak 2015 itibariyle Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde 102.000 m2 ‘si kapalı AR-GE ofis alanları olmak üzere 147.000 m2 alanda kurulu ve 2014 yılı sonunda faaliyete başlayan 23.500 m2 kapalı alanda kurulu Yıldız Teknopark İkitelli İOSB Kampüsünde çalışmalarına AR-GE ve Yazılım firmalarını barındırmaktadır. Yıldız Teknopark Kampüsleri; yazılım geliştirme, bilişim sektörü Ar-Ge çalışmaları, telekomünikasyon çözümleri, endüstriyel ürünler, moleküler teknoloji, sağlık sektörü Ar-Ge çalışmaları, endüstriyel ürünler Ar-Ge çalışmaları gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren 220 Ar-Ge firması ve toplamda 3900 kalifiye Ar-Ge ve Yazılım personeline ev sahipliği yapmaktadır. Yıldız Teknopark Kampüsleri, çeşitli rekreasyon alanları, servis ve hizmet alanları gibi çoklu kullanıma açık alanlar barındırmaktadır. Teknopark Projesi genel yapılanması içerisinde sunulan ve sunulması hedeflenen hizmetler şu şekilde açıklanabilir: - Ar-Ge çalışmalarına hizmet sağlayacak, toplam 102.000 m2 kiralanabilir ofis alanı - Yüksek teknoloji Ar-Ge çalışmalarının yürütülebileceği özel laboratuvarlar (YTÜ işbirliğiyle) - Mali danışmanlık, hukuk danışmanlığı ve genel danışmanlık hizmetleri - Prototip proje uygulama atölyeleri - Yüksek teknoloji konferans ve toplantı salonları (YTÜ işbirliğiyle) - Kapalı ve açık spor tesisleri (YTÜ işbirliğiyle) - Tiyatro, konferans, konser alanları (YTÜ işbirliğiyle) - Otopark alanları - Rekreasyon alanları
İSTANBUL ŞİŞLİ
KWORKS Girişim Destek Ofisleri İSTANBUL ŞİŞLİ
/5.0
KWORKS, girişimcilik faaliyetlerinin merkezi olarak Koç Üniversitesi Şişli Kampüsü’nde girişimcilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri başlatmalarına destek vermek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Girişimcilere fikir aşamasından ticarileşme aşamasına giden süreçte kapsamlı altyapı desteği sağlayarak, kuluçka ve hızlandırıcı rolü üstlenir. Girişimlerin güncel iş geliştirme metodolojileri kullanarak ölçeklenebilir ve sürdürülebilir iş modellerini oluşturmalarına zemin hazırlar.
home search notifications 1 person