"hayatımı sadece ben değiştirebilirim. bunu benim için başka kimse yapamaz"
-Anonim
KENDİME NOT BIRAKIYORUM

KENDİME NOT BIRAKIYORUM

  • 2 DK
  • 20-02-2021
  • 1 yorum
  • 2K

KENDİME NOT BIRAKIYORUM

Başarısızlık=Başarı

Bugün kendime not bırakıyorum..


Sonradan pişman olacağım fedakarlık yapmiycam. Keşke böyle... Değil böyle olduğum için böyle diyebilmek daha mutlu edici, çünkü herşey eşit adil. Kendimden verip başkasını artısını cogaltmicam.
Bu hayat benim hayatım SADECE KENDİM İÇİN YAŞIYCAM. Mutlu olacağım ne varsa engelleri yıkıcam . Artık beni mutlu etmelerini bekleyip Engellere odaklanmak yerine, Engelleri aşıp Ben Mutlu Edecem Kendimi.
Çünkü ben buna değerim hak ettiğimin fazlasını tadacam. Önüme koyulan ufak kapla verilen sevgi ile değerle yetinmesini bilmiycem.
Tek bileceğim birşey varsa o da KENDİ DEGERİMİN FARKINDA OLMASINI BİLİCEM. Hayatımda her zaman tek dayanağım kendi kanatlarim olacak. Bir başkasının dalına sığınıp kırılır mı korkusuyla yasamycam.
İstikrarlı ve kararlı olmak lazım başına gelen tüm olumsuz olaylara rağmen. Çünkü hiçbir zaman doğru mukemmel zaman gelmeyecektir. Sadece bekleyerek zaman kaybederim doğru zamanı Bulamam. Beni üzen kıran degersizlestiren ne varsa uzaklaştıracam. Yoluma kararlarımı isteklerimi düşüncelerimi önemseyen neye kırılıp kirlmadigimi bilen biri ile devam edecem. Artık 2 kişi ile çıkılan yolculukta tek başıma önde duran bütün çukurları gormuycem. Satrançtaki piyon gibi her savaşa atlamycam. Kale gibi dimdik hayatımı kendi özel alamını koruycam. At gibi koşup doğru kararlar verecem. Vezir gibi istediğimi yapma imkanına sahip olacam.
VE BEN NE ZAMAN İSTERSEM O ZAMAN ŞAH EDECEM.

"KENDİME NOT BIRAKIYORUM" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
müq
Yusuf Samet Yusuf Samet 2 yıl önce
Yanıtla
Instagram
Takip et