"Takım elbiseli insanlar, gözünüze başarılı gözükürler. Ta ki pijama ile dolaşan insalar için çalıştıklarını öğrenene kadar..."
-Anonim
İş Yaşamını Kolaylaştıracak En İyi 8 IOS Uygulaması
Tembel Yazar
Tembel Yazar 1 Takipçi

İş Yaşamını Kolaylaştıracak En İyi 8 IOS Uygulaması

  • 4 DK
  • 23-10-2017
  • 0 yorum
  • 2K
Günü düzenli ve sistemli bir şekilde programlayarak geçirmek başarıya giden yolda oldukça önemlidir. Program yapmak için eskiden ajandalar, not defterleri veya blok not kağıtları kullanılırdı. Fakat günümüzde her an için elimizde olan akıllı telefonlar tüm kolaylığı sağlıyor. Not almak, program yapma, randevu oluşturma gibi tüm detaylı işler uygulamalar sayesinde kolay ve pratik bir hale geliyor.  iş yaşamınızı kolaylaştıracak en iyi 8 ios uygulaması

En iyi 8 ios uygulaması


Fantasticall 2 Takvimi
Ücretli bir uygulama olmasına karşın takvim uygulamaları arasında en çok tercih edilen Fantasticall detaylı özellikleriyle harika bir kullanım deneyimi sunuyor. Takvim bölümünde; saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlar hazırlayabilir, bu planlara özel arama seçeneğiyle istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Anlık toplantı, iş yemeği ve randevular için de sesli notlar ekleyebilirsiniz. Uyarı, bildirim ve yaklaşan tüm notlarınızı bu uygulama üzerinden takip ederek tüm işleyişinizi planlayabilirsiniz.

Schedule Planner
Ücretsiz bir uygulama olan Schedule Planner, günlük planları yaparken ayrıntılara odaklanır ve zamanı en akıllıca şekilde kullanmanız için önerilerde bulunur. Olağanüstü bir grafikle hazırlanan Schedule Planner, bir bakışta tüm günün programınızı görmenizi sağlayacaktır. İş zamanlarını, özel zamanları ve boş zamanları ayrı görselliklerle zenginleştiriyor ve kusursuz bir program örneği oluşturuyor. Schedule Planner daha çok zaman yöneticisidir ve kendi işini yapan kişilerin zamanlarını en iyi şekilde kullanması için harika çözümler sunar.

Todoist
Ücretsiz olan Todoist, bir yapılacaklar listesidir. Gün boyunca neleri yapacağınızı planlayabilir, önceliklerinizi belirleyebilir ve bildirimlerle zamanınızı kontrol edebilirsiniz. Saatlik sürelerde iş planı yapabileceğiniz Todoist her saat başı size bildirimler yollayacak ve her anınızı programa uygun şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda Todoist iş planları için başka kişilerin de listenizi görmesini sağlayabilir. Böylece çalışanlar arasında iş planı detaylı bir şekilde görülebilir ve iş yönetimi başarılı bir şekilde sağlanabilir.

Microsoft Word
Ofis dışında akıllı telefon veya tabletler üzerinden Word belgelerini oluşturabilir, düzenleyebilir veya başka kişilere iletebilirsiniz. Gerçek bir Word kullanım deneyimi yaşatacak olan Microsoft Word uygulaması ücretsiz olarak İOS üzerinden indirilebilir. Ancak paylaşımlar için ise Office360 üyeliği gereklidir.

Wolfram Alpha
Siri’den daha akıllı ve daha fonksiyonel bir uygulama olan Wolfram Alpha uygulaması talep üzerine veriler işlemektedir. Ücretli bir uygulama olan Wolfram Alpha her sorunuza ve yaptığınız programa anında karşılık verecek ve sizleri programınız konusunda uyaracaktır. Zamanı iyi kullanmanızı sağlayacak ve her açıdan kaliteli bir programlama sağlayacak Wolfram Alpha iş yaşamında birçok kişinin en büyük yardımcısı oluyor.

Adobe ReaderPDF dosyaların açılmasında ve işlenmesinde gerek duyulan Adobe Reader uygulaması İOS üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Masaüstünde yapılan tüm işlemlerin yapılmasını sağlayan uygulamada, fotoğrafları PDF olarak kaydedebilir ve parmağınızla elektronik imza atabilirsiniz.

Pocket
Daha sonra oku olarak tanımlanacak Pocket ücretsiz bir uygulamadır. Okumak istediğiniz bir makaleyi kayıt edebilirsiniz. İstediğiniz zaman, telefon, tablet veya bilgisayarlarınızdan bu metinlere ulaşabilir ve sınırsız depolama alanına sahip olursunuz. Kolay arama işlevselliği sunan Pocket aynı zamanda başka kullanıcılara içerik önermenizi, göndermenizi ve almanızı da sağlıyor. Olağanüstü bir veri depolama merkezi olan Pocket sesli ve görüntülü verileri de kayıt altına alabiliyor.

Bir muhasebe programı olan FreshBooks ücretsiz olarak indiriliyor ve muhasebe sorunlarını çözmek için kullanıcısını bilgisayara bağlı kalmaktan kurtarıyor. Fatura oluşturma, ödeme alma ve masrafları belgeleme gibi tüm temel muhasebe uygulamalarını yapabileceğiniz FreshBooks üzerinden verilerinizi yedekleyebilir ve bu verilere masaüstü bilgisayarlardan da erişim sağlayabilirsiniz.
Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın