"yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz."
-Emerson

Yeni bir sosyal medya uygulaması İş Fikri

Arkadaşlarla geçen cafede otururken bir kızı beğendim ve kendi kendime keşke konuşmadan instagramını alabilsem dedim. Sonra aklıma geldi, neden insanlar izin verdiği takdirde onların sosyal medya hesaplarını yakın çevresindekilere gösteren bir uygulama olmasın. Mesela ben fatih olarak bu x adlı uygulumayı indirip sosyal medya hesaplarımı yazıyorum ardından bir ortama gittiğimde yine bu x adlı mecrayı indirmiş bir kızı beğeniyorum ve uygulamaya girip baktığımda onun sosyal medya hesaplarını görebiliyorum. (Tabii ki kişi izin verdiği sürece) Kafamda daha detaylıbir yol haritası var, eğer geri dönüş sağlarsanız bu projeyi hayata geçirip önemli bir mecra oluşturmak isterim. Teşekkürler.

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Güzel fikir, buraya yazdığın fikir çalınırsa diye korkmuyormusun,ben tereddütlüyüm yazmakta
rita rita 3 ay önce
Yanıtla
0
Neden olmasın ki zaten bu tür uygulamalar var yabancı ve bence bu düşüncen yerli uygulama olarak gündeme geldiği takdirde yoğun ilgi görecek potansiyele sahip
Erdi Görmüş Erdi Görmüş 4 ay önce
[ - ] Yanıtla
0
pinterest gibi pencereleri olan kullanımı kolay ancak spotify gibi profilleri ve resimleri görünen ses kayıtları, belki büyümek için podcast yada birisinin kendi sesiyle kitap okuyup bunları kaydetmesi profil fotoğrafı ve başlık yazıları haricinde herşeyi sesli olarak anlatmaya çalışıyor (bu fikir tutmadı be dostum dünyada denemişlerdi ama farklı ülkelerde oses türkiye gibi konseptler tutmuyor başka ülkelerde hala facebook kullanılıyor insagramın yüzüne bakılmıyor bence coğrafya çok etkili bir sosyal medyanın büyümesi için)
mehmet çevik mehmet çevik 4 ay önce
Yanıtla
Yeni bir sosyal medya uygulaması İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et