"başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla."
-Aldous Huxley

Uzaktan Kumandalı Valiz İş Fikri

fikrim seyhata ederken taşıması ve sürmesi bir işkenceye dönüşen valizlerin uzaktan kumandalı araba gibi sürülmesi üzerine. Telefona indireceğimiz bir uygulamayla valizlerin kendiliğinde ilerlemesi valiz sahibinin konumuna göre hareket etmesi ve belli bir alanda onunla beraber durması üzerine. Telefonun kapsama alanından çıkmasıyla valizin kendini kitlemesiyle çalınma gibi durumlara karşı kendini koruması üzerine. ayrıca valizlerin de telefondaki bu uygulamayla kitlenmesi telefona gelen şifre vasıtasıyla açılması ekstra bir koruma sağlayacak. Özellikle yaşlı ve engelli insanların tek başlarına seyahatlerini kolaylaştıracak bir icat olacak. Bunun için valizlere de elektronik aygıt ve sürme hareketin sağlanması için bir de enerji sağlayacak bir motor eklenecek ve valizler de şarj edilerek kullanılabilecek.

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Bu fikir havalimanında kullanım için uygun olmayacaktır. Çünkü çoğu havayolu şirketi üzerinde telefon şarj etme ünitesi olan akıllı bavulları bile uçuş emniyetinden dolayı kabin bagajı olarak kabul etmiyorlar.
herotheone herotheone 1 yıl önce
Yanıtla
Uzaktan Kumandalı Valiz İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et