"Ne istediğini bilen insanların, acelesi yoktur."
-Anonim

Sponsor Bulma İş Fikri

Günümüz teknoloji çağında pek çok fikir yeterli bir sponsor bulunamadığı için tamamlanamamakta ve boşa gitmekte. Bir projeye sponsor bulmak için fikir sahipleri kapı kapı dolaşıp eli boş dönmekte diyebiliriz. Bu gibi durumlarda fikir sahiplerinin fikirlerini gerçekleştirmesinde yardımcı olabilecek sponsorları bulabileceği bir site hem bu kişiler için hem de ülkesel olarak gelişmişlik düzeyini arttırma için güzel bir proje olabilir. Muhtemelen sponsor bulamak için hazırlanmış siteler vardır. Bu sitenin diğer sponsor bulma sitelerinden bir farkı olmalı, o da şu, sponsor olabilecek olan kişiler siteye üye olurlar ve sponsor olmak istedikleri bir alan seçecekler, bu alan aslında kendilerinin de öğrenmek istedikleri bir şey olmalı ki fikir sahibi kişi kendi alanı ile ilgili bir eğitimi sponsoruna verecek yani sponsorluğun geri dönüşü projenin sonunda alınacak bir pay değil de bilgi olacak.
İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Merhaba ismim yalçın. Topmond Events şirketinin düzenlediği Passalig Halı Saha Ligi genel koordinatörlük görevini üstlenmekteyim. Hedefimiz işi Türkiye çapında yaparak tüm halkımıza bu eğlenceli halı saha ligi konseptini yaşatmak. Maçlarda koordinatör ve hakemler yanı sıra gözlemciler canlı skor girişi sağlıyor sisteme. Maçların full hd özetleri çekiliyor istatistikler tutuluyor ve ertesi gün sitemize yükleniyor. Tamamen profesyonel hizmetle amatör futbola hizmet amacı güdüyoruz. Sponsor olmak isteyen firmalardan destek beklemekteyiz.
passalig passalig 1 gün önce
Yanıtla
0

Merhaba,

 

Benim ismim Elmin beydir. Ben Baküde/Azerbaycanda yaşıyorum. Benim henüz dunyanın hiç bir yerinde bulunmayan ve tüm ayakkabı sektöründe büyük canlılık ve farklılık yaratacak özel teknik ve usulle tasarladıgım bir buluşum vardır. Buluşum 21.12.2016 tarihinden itibaren Devir Marka ve Patent Danışmanlık Ltd.Şti. vekil firması aracılıgıyla 2016/19078 faydalı model başvuru numarasıyla Türk Patent Enstitüsünde (TPE) kayıta alınmışdır. Buluşum ayakkabıyla ilgili buluşdur. Buluşumu pazarlamak ve sata bilmem için yatırımçı arıyorum. Bu üzden sizinle iletişime keçmek istiyorum.Umarım buluşum(ürünüm) sizlerin ilginizi çekecekdir. Bu konuyla ilgili bana geri donuş yapsanız çok memnun olurum.

 

DÖRT TABANLI AYAKKABI YAPILANMASI

Buluş, günlük ihtiyaca, hava durumuna ve mevsimsel şartlara göre farklı görünüşe ve özelliklere sahip tabanların takılıp sökülebildiği, ayakkabı ve tabanlardan oluşan, özel tasarım çanta ve kutusu ile taşıma kolaylığı sağlayan, özel ayakkabı, tabanlar, çanta ve kutu tasarımından oluşan dört tabanlı ayakkabı yapılmasıdır.

Buluşun amacı, günlük ihtiyaca göre, ayakkabının şekil ve işlevini değiştirebilen sökülüp takılabilen dört farklı taban içeren bir ayakkabı yapılanmasına olanak sağlamaktır.

Buluş, günlük ihtiyaca göre şekillendirilebilen dört tabanlı ayakkabı yapılanması olup özelliği; en az bir adet tabansız ayakkabı (10), tabansız ayakkabılara (10) monte edilebilen, farklı işleve sahip tabanlar (20), tabanların (20) saklama amaçlı olarak yerleştirildiği katlanabilir olan çanta (30), içerisine çanta (30) ve tabansız ayakkabının (10) yerleştirildiği kutu (40) içermesi ile karakterize edilmiştir.

https://www.youtube.com/watch? v=lyYp26B5BCw
Sevgi ve Saygılarımla 
Elmin Nuriyev

Adres: Bakü/Azerbaycan
Tel: +994554665600
+994708988678

3 ay önce
Yanıtla
0

Merhaba Biz Bir Zula Klanıyız Klanımızında gelişmek için silaha ihtiyacımız var bunun için za ihtiyacımız oldugunu biliyorsunuz buda parayla çekilir MADDİ YARDIMA İHTİYACIMIZ VAR DİSCORD BENLE İLETİŞİM İÇİN DİSCORD : SlayerRulingMortal#0207 iletişime geçmeyi unutmayınız https://discordapp.com/ buradan giriş yapabilirsiniz

baran baran 3 ay önce
Yanıtla
0

Selam, Bir Youtuberim. Yotube BİZ BAŞKA kanalımız var. 

Paranormal sırrı çözülememiş vakaları araştıyoruz!
Kanalımız yeni yeni büyümeye başladı, fakat her gittiğimiz paranormal vakalar için maddi kaynak gerekiyor buda bize engel oluyor..

Türkiye\' de çığır açıcak envay çeşit sırrı çözülememiş çok sayıda paranormal vaka mevcütur.

Bu tarz projede bize destek olmak istermisiniz?
Ayır zamanda Grafik tasarım, animasyonla işleriyle uğraşmaktayım tabi buda ekipce bize bir maddiyat yansıtmıyor. bu bizim avantajımız.

Destek olucak arkadaşlar lütfen..

mustfcil@gmail.com adresiyle iletişime geçebilir mi ?

Herşey için teşekkür ederim.

bizbaska bizbaska 4 ay önce
Yanıtla
Sponsor Bulma İLE BENZER GİRİŞİMLER