"ben girişimcinin işini bırakabileceğine inanmıyorum. gün içerisinde işini düşünmeli geceleyin ise hayal kurmalıdır."
-Henry Ford

Sosyal e-ticaret platformu İş Fikri

Alışveriş platformuna gelen insanlar beğendikleri aynı ürünü beğenen diğer insanlarla beraber alarak daha ucuza alsaydı ve satıcılara, markalara daha çok ürün satma avantajı yaratabilseydik nasıl olurdu?


Benim fikrimde hepimizin bildiği ve karşılaştığı gibi nasıl bir ürün alırken satıcının dediği gibi abim, ablam 1 tane alırsan 30 tl 2.yi al sana 50tl olayını e-ticarete farklı bir konsepte yansıtmaktır. Platfromumuza katılan satıcılar,markalar ürünleri ekleyecek ve 2 farklı fiyat koyacak ürüne.

Birincisi - eğer tek başına alıyorsan

ikinci indirimli fiyat ise - eğer herhangi biriyle beraber alıyorsan. (Biriyle beraber alıyorsan doğal olarak satıcıya daha çok sipariş kazandıracaksın ve onlarda bu toplu satın almayı indirimle destekleyecek.) 


Zamanında Gratis'in yaptığı bir kampanyanın aynı ürüne ilgii duyan insanlar üzerinden 15 dakika içinde WhatsApp üzerinde milyonlarca insana ulaşması gibi bu tarz yeni bir e-ticaret platformundada insanlar birlikte alışveriş yaparak alacakları ürünleri daha ucuz fiyattan satın alma avantajı yakalayacak. 


İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Sosyal e-ticaret platformu İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et