"yalnızca kültürlü insanlar öğrenmeyi sever, cahiller "ders" vermeyi tercih eder."
-Albert Camus

Radyom İş Fikri

Sosyal medya uygulamaları arasında günümüzde en popüler olanların başında Youtube gelmekte. Ben zamanla yeni uygulamalar ile bu popülerliğin azalacağını düşünüyorum o yüzden biraz da geriye dönüş olarak düşündüğüm, Youtube mantığı ile Kişilere ait Radyo Kanalları uygulamasının rağbet göreceğini düşünüyorum.  Şöyle ki uygulama içinde herkes kendine ait radyo kanalı açabilecek ve istedikleri kadar yayın yapabilecek yayınlar kayıt altına alınabilecek istenildiği kadar canlı veya sonradan dinlenebilecek. Böylece youtube un o bazı çöp videoları tarih olacak hem de konuşan anlatan kendini dinletebilen insanlar fenomen olacak. Youtube un görüntüsüz hali.

Fikre Destek Ol
İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
böyle bir uygulama anlattığınızdan anladığım kadarıyla var. hatta böyle bir kategori var adı PODCAST bir bakın eğer fikriniz farklı ise tabikide üstüne daha da derinlemesine düşünebilirsiniz
Furkan SAZLI Furkan SAZLI 2 yıl önce
Yanıtla
0
BENİM BİR FİKRİM VAR AMA BİRİSİNİN BANA ULAŞIP YARDIMCI OLMASINI İSTİYORUM
BURAKSA BURAKSA 2 yıl önce
Yanıtla
0
Fikir güzel fakat elbet çoğu kişi bu uygulamanizi müzik yayını için kullanacaktır. Müziklerin de telif hakları olacağından biraz sorun olabilir. Tabi eğer müzik şirketleri ile belli bir anlaşma yaparsanız bu sorunda ortadan kalkacaktır. Eğer projenize start vermeyi düşünürseniz Cloud altyapısı oluşturmanız için https://msrhosting.com olarak yardımcı olabiliriz.
Eren Mısırlı Eren Mısırlı 2 yıl önce
[ - ] Yanıtla
0
BENİM BİR FİKRİM VAR AMA BİRİSİNİN BANA ULAŞIP YARDIMCI OLMASINI İSTİYORUM
BURAKSA BURAKSA 2 yıl önce
Yanıtla
Radyom İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et