"sadece ölü balıklar akıntı ile beraber gider."
-Anonim

Projem Burada İş Fikri

Merhabalar bu zamanlarda yeni projelere odaklandım ve aklıma bir fikir geldi ama benim tek başıma bunu geliştirmeye imkanım olmadığı için sizlerle bu projeyi paylaşmak istedim, isteyen bu projeyi alabilir.

Tüm İnşaat Projeleri Tek Bir Site'de!


Biliyorsunuz ki ülkemizde inşaat sektörü hızla gelişmektedir sektör gelişirken onlarca firma ortaya çıkmakta bazıları dolandırma amaçlı bazıları ise güvenilir firmalardır.
Her firma projelerini tanıtmak için bir web site açmakta ve bu sitelere onlarca para dökmekte ve iyi bir web site elde etmek için reklama da onlarca lira para harcamaktalar. Ev almak isteyenler ise bir çok inşaat firmasının web sitesinde kayboluyor istediği evi ararken saatlerini harcıyor
işte projemiz tam bu noktada devriye giriyor bir çok inşaat projesini tek bir çatı altında toplayarak daha hızlı bir şekilde insanların istediği evi bulmasına yardımcı oluyor.

Peki web site bununla sınırlı mı kalacak?
Tabii ki hayır web siteye bir çok özellik koyabilir örnek verecek olursak;
  • Yorum Sistemi = Yorum Sistemi ile insanlar bu proje hakkında ki görüşlerini belirtecek
  • Soru Sistemi = Proje ile ilgili aklınıza takılan sorular mı var? Bunu hemen inşaat firmasına sorun veya daha önce firma tarafından cevaplanmış soruları okuyun
  • Dolandırma Amaçlı Firma Sistemi = Bu firma sizi dolandırmaya mı kalktı? Dolandırıldığınızı veya dolandırılmaya çalıştığınızı iddia ediyorsanız bunu hemen web site yönetimine bildirin. Gerekli incelemeler sonrası bu firma ''Kara Firma'' listesine eklensin bu sayede güvenilir firmalar ile dolandırma amaçlı kurulmuş firmaları kolayca ayırt edin.
  • Olumlu Firma Sistemi = Firma hakkında çok fazla olumlu yorum mu var? O zaman gerçekten bu firma övgüye hak ediyor olsa gerek bu firma otomatik olarak ''En Olumlu Firmalar'' kategorisinde listelensin

Peki ya biz bu işten nasıl para kazanacağız?
Aslında para kazanmak oldukça basit ve yüksek kazançlı olacaktır.
  • Firmalar yıllık 50TL gibi uygun fiyatlara üye olabilir. Eminim ki kendi sitesine onlarca para dökmek yerine size üye olmayı tercih edeceklerdir.
  • Öne Çıkan Sponsorlu Proje = Firma dilerse bir veya birden fazla projesini sitenizde değişik fiyat politikaları ile Şehrin öne çıkan projesi, Bölgenin öne çıkan projesi, Ülkenin öne çıkan projesi yaptırabilir.
  • Öne Çıkan Sponsorlu Firma = Firma projesi yerine direkt olarak firmasını değişik fiyat politikaları ile Şehrin öne çıkan firması, Bölgenin öne çıkan firması, Ülkenin öne çıkan firması yaptırabilir.
İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Projem Burada İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et