"bütün ustalar bir zamanlar çıraktı."
-Anonim

POWERBANK TUTACAĞI İş Fikri

Fikir basit gözüküp etkili olabilecek bir kolaylık.
Şuanda ülkemizde nerdeyse her evde 1-2 adet powerbank kullanıyor,şarjlarını doldurup dışarı çıkıyoruz.
Ama dışarıda powerbank'i kullanırken telefonu elimizden bırakmak zorunda kalabiliyoruz.
Çünkü kablo çıkmaları telefonu her oynattığımızda hem bataryamıza hem şarj soketine zarar veriyor.
Oysaki bundan kurtulmanın yolu var iken.
Örn:15 cmlik bir powerbank'imiz var diyelim bunu satın aldığımız veya powerbank'imizin yanında indirimli satılan tutacağımızı powerbank'imize taktıktan sonra powerbank ile telefonumuz sabit olacağı için eğer powerbank'imiz kablolu ise kablo sabit kalacağından telefonumuza zarar vermeyecek veyahut kablosuz özelliği var ise rahatça kullanabileceğimiz bir aygıt olmasını sağlayacaktır.
Bu ürün hem kablolu hem kablosuz powerbankler için fevkalade bir çözüm olup kablolu olanlarda kablo saklama kablosuz olanlarda rahat oynama ergonomisi ile rahat bir kullanıma sahip olacaktır.

TUTACAK HAKKINDA YAPILACAKLAR
Tutacağımız tamemen plastikten olup telefonumuza herhangi bir sorun yaratmayacaktır.
Tutacak her iki tarafından ayarlanabilir olup hem her powerbank'e uyumlu hem her telefona uyumlu olacaktır.Büyük küçük farketmeksizin.
3 Tasarım şeklinde satışa sunulacak olan bu ürün
1.Şekil kablolu powerbankler için olup kablo saklayıcı özelliği ile kablosunun dolanma takılma gibi sorunlarınıda ortadan kaldıracaktır ve bu sayede kablonun oynama ve zarar verme problemini ortadan kaldıracaktır.
2.Şekil ise Kablosuz özelliği olan powerbankler için ise daha etkili bir çözüm olan tutacak her kullanımda telefonu şarjdan kaldırmak zorunda bırakmayarak rahat kullanım sağlayacaktır
3.Şekil ise ortak kullanım her iki özelliği içinde barındıran tutamaz kablo saklayıcısını katlanır bir biçimde yaparak ister kablolu ister kablosuz bir biçimde kullanımı sağlayacaktırki hem kablosuz özelliği olan hem olmayan cihazlarımızı rahat bir şarj edip her iki telefona ortak kullanım sağlayabilicektir.

Saygılarımı sunar iyi çalışmalar dilerim.
Yusuf Aksoy

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
POWERBANK TUTACAĞI İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et