"bulunduğun yeri beğenmiyorsan harekete geç. sonuçta sen bir ağaç değilsin."
-Jim Rohn

Piyasaya Hakim olabilecek ürün İş Fikri

merhaba ilk olarak birininden sizin fotoğrafınızı çekmesini istediniz ama iyi çekip çekmediği hakkında bir fikriniz yok.

benim düşündüğüm yenilikte telefonların tek ekranlı olması yerine çift ekran özelliğine sahip olması . ön ekran ve arka ekran olmak üzere çift ekranlı telefonlar yani herhangi bir tuşla veya bir mekanızmayla telefonun arka kısmında başlatılacak bir ekran görüntüsü.

biri sizi fotoğraf çekerken nasıl çıktığınıza bakabilir ve ona göre pozlar verebilrsiniz.günümüzde sosyal medya insanların sıklıkla gezdiği bir mekan olarak bulunmakta sebeplerin bir tanesinin bu olması dahilinde ayrıca otobüste veya sıkışık bir alanda film veya dizi izlerken aynı görüntüyü arka ekrana yansıtmak arkadışınız veya sevgilinzle beraber zorla tek ekrana sıkışmaktan çok daha iyi . ayrıca bu çift ekranı küre şeklinde bir ekrana yansıtırsak toplantıların ortasında herkesin rahatça takip edebileceği bir konumda olacağı için daha yararlı olcağını düşünüyorum tabiki geliştirilebilir bir fikir olmak üzere buraya bıraktım.


İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Piyasaya Hakim olabilecek ürün İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et