1. Korunaklı Cüzdan
Fikirler Background

Korunaklı Cüzdan

Hizmet

Günümüzde hırsızlık olaylarının çok fazla şekilde artması ile birlikte cüzdanlarda oldukça fazla çalınmaktadır, özellikle erkekler cüzdanlarını arka ceplerine koymakta ve buda hırsızlar için kolaylık sağlamakta ve cüzden sahibine hissettirilmeden yerinden çıkarılabilmektedir. Bunun önüne geçmek için şöyle bir sistem yapılabilir. Cüzdanın üzerinde bir cırt cırt ve pantolonun cebinde bir cırt cırt bunun için iyi bir sistem olabilir. Bu sayede hırsız cüzdanı çıkartırken biraz sert bir şekilde çekmelidir, ola ki yine de hırsız cüzdanı çalmaya çalıştı çıkan ses ile sizin haberiniz olacaktır. Bu sayede cüzdanınızı koruyabilirsiniz. Tabi bu sizin de cüzdanı çıkarmanız sırasında biraz zorlanmanıza neden olabilecek bir çözüm.

Fikre Destek Ol

Korunaklı Cüzdan Fikri İle İlgili Düşüncelerini Paylaş

Korunaklı Cüzdan Fikri İle Benzer İş Fikirleri

Ömer K.
Ömer K. 11 ay önce
Alışveriş Hızlı Ödeme

Bu uygulama alışveriş için yaparken oldukça kullanışlı olacak bir uygulama, Uygulama, kullanıcıya ürün barkodlarını telefonlarıyla taramanıza izin veriyor, kullanıcı kontrol etmeye hazır olduğunda 'kontrol et' düğmesine basmanız yeterlidir ve toplam tutar otomatik olarak hesaplanıyor, kullanıcı isterse elektronik olarak hesabını ödenecektir. Bu uygulamada bir elektronik cüzdan açabilir ya da bir banka (kredi kartı) entegre edilebilir. Bu uygulama sayesinde bir alışveriş yaptığınızda ödeme için sıkıcı bir şekilde kasa önünde sıra beklemek zorunda değilsiniz, sadece tek bir düğme yardımı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

İbrahim Öztürk
İbrahim Öztürk 11 ay önce
Kayıp Eşya

Gittiğimiz yerde bir şeylerimizi unutmak hepimiz için oldukça can sıkıcı durumlardan birisidir. Bazen cüzdan, bazen telefon veya herhangi bir şeyi gittiğimiz bir yerde unutabiliyor veya düşürebiliyoruz. Bu sorunu çözmek için şöyle bir çözüm yolu deneyebiliriz. Küçük çiple bunu çözmekte bize yardımcı olabilir. Bu çiplerden birisini cebinize katabilir veya kıyafetinize çok fazla göze batmayacak şekilde bir yere iğneleyebilirsiniz. Bu sitem şöyle çalışır, sizin üzerinizde ki çip ana merkez olacak ve bir ses sitemine sahip olacak diğer çalışmakta olan çiplerden olan uzaklığı on metreyi geçtiğinde ses sistemi harekete geçecek ve size haber verecek böylelikle eşyalarınızı bir yerde unutmazsınız ve herhangi bir çalıntı durumunda mesafe on metreyi aşınca sistem çalışır. Diğer çip ses çıkarmayacağı için başak kimse kaybolan eşyanızı görüp alamaz ve bir şeyi düşürdüğünüzde ne kadar uzakta olduğunu anlayabilirsiniz.

Korunaklı Cüzdan FİKRİ İLE BENZER GİRİŞİMLER

home search notifications 1 person