"hayatınızın hikayesini yazarken, kalemi başkasının tutmasına izin vermeyin."
-Harley Davidson

İnternetmatik İş Fikri

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Aklıma gelen güzel bir projeyi sizinle paylaşmak istedim.Çağımız artık teknoloji çağı ve her kitleden insan internet kullanıyor. Benim kabataslak tasarladığım projede şehir merkezinde insanların en çok bulunduğu noktalardan başlanarak çoğu yere internetmatik adlı bir makine koyulacak. İnternetmatik, bütün operatör servislere uyumlu olacak.İnsanlar yapmak istediği internet kotasını makineden seçip numarasını yazacak ve ücretini yatıracak.Bu sayede insanlar internet yapmak için telefoncu bayisi aramayacak ve kendisine en yakın noktadan internet yapabilecek. Görüşlerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim... ?

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
1
Dostum öncelikle operatörler bunu kabul etmez. Çünkü müşterilerin kendi bayilerine gelip para ödemeleri varken İnternetmatik e gelip para verip senin de bundan komisyon alman operatörlere ekstra masraf çıkartır. Yani tek taraflı çıkar oluyor.
Yanıtla
0
Dostum bu dediğini 2 yıl önce söyleseydin mantıklı yapılabilir derdim ama şu zamanlarda biraz saçma olabilir insanların en çok bulunduğu yerlerde zaten operatörler bulunuyor kafanı daha farklı şeylere yorarsan sevinirim iyi geceler
Enes Ayaz Enes Ayaz 4 ay önce
Yanıtla
İnternetmatik İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et