"günün birinde ayağına fırsat geldiğinde hazırlıksız yakalanmaktansa, hazırlıklı olup fırsatı beklemek çok daha iyidir."
-Les Brown

Instagram İçin Yeni Bir Güncelleme İş Fikri

Instagram hesabında yönettiğim sayfamı sadece takipçilerim görebiliyor. Ancak ben istiyoum ki doğa fotoğraflarım olsun, yemek tarifleri vs... bunları herkes görebilsin. Bunları paylaşmak için yeni bir sayfa açmayayım. Aile fotoğraflarımı sadece takipçilerim görebilirken izin verdiğim fotoları ise tüm herkes görebilsin. Yani tek sayfada, aynı hesap içerisinde, oluşturduğum hikaye yemek tarifleri albümünü isteyen herkes takip edebilsin, takipçileri olsun. Yine aynı sayfada hikaye aile albümümü ise benim izin verdiğim takipçilerim görebilsin. 

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
1
İnstagram, sürekli UI/UX tasarımlarını değiştiriyor. Bu gidişle facebook gibi kullanıcı kaybetmeye başlayacak. Sizin bahsettiğiniz özellikler gibi kullanıcı deneyimlerini baz alan yeni nesil bir sosyal medya uygulaması başarılı olabilir. Zira kullanıcı sayısı milyonlara ulaştı mı zaten facebook gibi firmalar yatırım tekliflerine başlayacaktır.
Yanıtla
Instagram İçin Yeni Bir Güncelleme İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et