"günün birinde ayağına fırsat geldiğinde hazırlıksız yakalanmaktansa, hazırlıklı olup fırsatı beklemek çok daha iyidir."
-Les Brown

e-Kabin İş Fikri

Alışverişin Özellikle Son Dönemlerde Hızla

e-Ticarete Yöneldiği Bu Zamanlarda Milyonlarca İnsan Online Giyim Mağazalarından Alışveriş Yapmaktadır.Online Giyim Mağazalarını Tercih Etmeyenler İse Aldığı Giysinin Kendisine Bol Veya Dar Olacağını Kısa veya Uzun Geleceğini Düşünüp Hala Mağazalar ve Esnaflardan Giyim İhtiyacını Karşılamaktadır.

Şimdi Tüm Boy Kilo vs Ölçülerimizi Girdiğimiz Bir Yapay Zeka Düşünelim ve Bu Yapay Zeka, İşletmenin Ölçülerini Verdiği Şekilde Size Bu Giysiyi Giydirip Sanki Kendiniz Deniyormuşçasına Gösterecek ve Birçok İnsanın Aklındaki Kötü Düşünceleri Silecektir. Tıpkı Snapchatteki Bitmoloji Gibi Kendinizi Giydirecek Nasıl Olduğunu Arka Planı,Işık ayarlarını yapabildiğiniz bir yapay zeka Online Giyimin Kaderini Değiştirecektir.

Benim Bunu Yapacak Bir Altyapım Yok Umarım Bu Kapasiteye Sahip Kişilere Bu Fikir Ulaşır Ve En Kısa Zamanda ve Özelliklede covid-19 Salgının Olduğu Bu Günlerde İlaç Gibi Olacak Bir Fikir Olduğuna İnanıyorum.

Fikre Destek Ol
İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Allah inandırsın benim de bugün aklıma insanlar kıyafet mağazasına girince yapay zeka onun vücud bilgilerini alacak o bilgiler her bir kıyafetin üstündeki ekrandan kendine nasıl olduğunu görebilecek (sanal gözlük yardımıyla))
Baki Yaralı Baki Yaralı 10 ay önce
Yanıtla
e-Kabin İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et