"başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla."
-Aldous Huxley

E-Günlük İş Fikri

Günlük yazmak hepimiz için güzel fakat birazda sıkıcı bir eylemdir, yani her gece az da olsa bir yazı yazmak insana zor gelir. Fakat bunu eğlenceli bir hale getirebiliriz. Şöyle ki bir sosyal medya sitesine kayıt oluyorsunuz. Girdiğiniz de yapabileceğiniz tek şey günlük yazmak, belli bir sayıda kelime içeren günlüğünüzü yazıyorsunuz ve paylaşıyorsunuz, paylaşım yaptıktan sonra sizde arkadaşlarınızın o günkü günlüklerini okuyabilirsiniz, aynı zamanda okumasını istemediğiniz bir arkadaşınız varsa, o kişiye gizli olarak paylaşım yapabilirsiniz, fakat sizde o kişinin günlüğünü okuyamazsınız. Bununla birlikte site günlük olarak çalışacaktır ve gece yarısı saat 00:00’a kadar günlüğünüzü yazabilirsiniz ve arkadaşlarınız bu günlüğü 3 saat içerisinde okumalılar üç saatin sonunda günlüğünüzün paylaşım özelliği kaldırılır ve artık tekrar paylaşılamayacak bir şekilde tarihi not edilerek sadece sizin görebileceğiniz bir şekilde saklanır.

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Guzel fikir destek olmak isterim iletisim icin emos.prkts@gmail.com
EmreAli29 EmreAli29 1 yıl önce
Yanıtla
0
Gizem merhaba rica etsem benimle iletişime geçer misin bilal.orss07@gmail.com
bilalors bilalors 1 yıl önce
Yanıtla
0
Mektup arkadaşlığı da eklenebilir bence siteye. Örneğin her kullanıcı sitede profil oluşturur ve ilgi duyduğu alanları, konuları vb. belirtir. Kullanıcılarda profilleri inceleyerek kendine uygun olan profili seçip site üzerinden mektup arkadaşlığı yapabilir. Ama anlık mesaj gibi olmamalı bu mektuplar. Örneğin bir mektuba en erken 1 hafta sonra cevap verilebilmeli.
ilhancanb ilhancanb 1 yıl önce
Yanıtla
E-Günlük İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et