"bir miktar eğlence olmadıkça; hiçbir şeyi başaramazsınız."
-Anonim

Çok yönlü kuryecilik uygulaması İş Fikri

uygulamanın yararları  hem kullan işletmeleri ve kişileri hemde uygulamadan para kazanmak isteyen çalışanların daha çok kazanmasına imkan sağlıyacaktır. Bu uygulamayı para kazanmak için kullanan kişinin sadece telefona ihtiyacı olacaktır yürüyerek bile yapabilirsiniz. İsterseniz bisiklet motorsiklet,elektrikli bisiklet ile de yapabilirsiniz. 

Uygulamanın kullanma yönlerinden 3 tanesini örnek vereceğim.

 bir kafe veya restorant sahibi olduğunuzu düşünün günlük 100 adet paket servisiniz var bir elemana asgari ücretli maaşı, sigortası ,kurye motorunuzun bakımı , vergisi ve benzin masraflarını düşünün birde paket başı 1 tl alan uygulama kullanıcısını hangisi daha mantıklı gelir.

diğer bir uygulanma alanı ise yaşlı ebeveynleriniz market alışverişini de bu uygulamayı kullanan birinin yaptığını ailenizin ağır poşetleri taşımadan ihtiyaçlarını karşıladıklarını düşünün.

Son örneğimizde ise ikinci el sitelerinden bir ürün aldınız fakat teslim almak için vaktiniz yok ve kargoya da vermek istemiyorsunuz bu uygulama sayesinde kargo şirketlerinden daha kısa sürede ve daha ucuza elinizde olucaktır.

İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Sana nasıl ulaşabilirim?
nseydasvrm nseydasvrm 2 hafta önce
Yanıtla
Çok yönlü kuryecilik uygulaması İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et