"sakin denizden becerikli kaptan çıkmaz."
-Franklin D.Roosevelt

Bir Girişimcinin Günlüğü İş Fikri

Başarılı girişimcilerin hayatlarını, başarı sırlarını, tavsiyelerini hepimiz merak ederiz. Başarılarından kendimize örnek alırız. Burada fark edilmeyen bir sorun var: Detaylar! Çoğu zaman detayları öğrenemiyoruz. Bir kişinin veya bir girişimin, başarılı olduktan sonra hikayesini öğrendiğimiz için, asıl başarıyı getiren küçük detaylar zaman içinde unutulmuş oluyor. Ayrıca çoğu zaman başarısızlıklar anlatılmıyor veya çok genel geçer bir şekilde bahsedilip geçiliyor. Başarısızlıklardan öğrenilecek çok şey olduğu halde...


Bu girişim tam da burada ortaya çıkıyor. Başarı ve başarısızlıklarıyla, bir girişimcinin, gün gün hatta saat saat neler yaptığını, girişimi için hangi yolları nasıl aştığını anlatan bir girişimci günlüğü. Yolun başında olan girişimcilere bir rehber niyetinde. Mevcut girişimciler için de yeni bir bakış açısı.


Hangi kaynaklardan nasıl faydalandığını anlatan, hangi eğitimleri alıp neler öğrndiğini gösteren, kimlerle tanışıp iş yaptığını anlatan, bir gününün nasıl geçtiğini detaylıca aktaran bir günlük. 


Teoride değil, pratikte yaşananları anlatan bir girişimci. 


Sitenin demo versiyonu mevcut: bilalyalcin275.wixsite.com/sitem


Gerekli fon ihtiyacı website yazılımı ve tanıtım faaliyetleri için gerekli.

Fikre Destek Ol
İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Bir Girişimcinin Günlüğü İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et