"bir şirket kurmak, ipte yürümeye benzer. sadece tüm dikkatinizi verip konsantre olursanız karşı tarafa geçebilirsiniz."
-James Bernstein

Alışveriş Hızlı Ödeme İş Fikri

Bu uygulama alışveriş için yaparken oldukça kullanışlı olacak bir uygulama, Uygulama, kullanıcıya ürün barkodlarını telefonlarıyla taramanıza izin veriyor, kullanıcı kontrol etmeye hazır olduğunda 'kontrol et' düğmesine basmanız yeterlidir ve toplam tutar otomatik olarak hesaplanıyor, kullanıcı isterse elektronik olarak hesabını ödenecektir. Bu uygulamada bir elektronik cüzdan açabilir ya da bir banka (kredi kartı) entegre edilebilir. Bu uygulama sayesinde bir alışveriş yaptığınızda ödeme için sıkıcı bir şekilde kasa önünde sıra beklemek zorunda değilsiniz, sadece tek bir düğme yardımı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Fikre Destek Ol
İŞ FİKRİNİ GELİŞTİR, YORUM YAP
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Merhaba. Gebze Teknik Üniversitesi Environmental Society klübü olarak bir etkinlik düzenliyoruz. Sürdürebilirlik, çevre, iklim krizi gibi konuları içeren bir konferans olacak bunun için de sponsorlara ihtiyacımız var. Yanımızda olur musunuz. 05399593629
Yanıtla
0
Güzel fikir, ama burda sorun kimin yanında ne götürdüğünün tespit edilebilmesi. Mesela biri yanında bir ürün aldı ve mağazanın dışına çıkıyor, ödemesinin yapılıp yapılmadığı nasıl tespit edilecek ?
Makaev Ars Makaev Ars 11 ay önce
Yanıtla
Alışveriş Hızlı Ödeme İLE BENZER GİRİŞİMLER
Instagram
Takip et