"önemli olan çok çalışmak değil, doğru yöntemle çalışmaktır. hedefe odaklan."
-Anonim

Yeşeren Hayatlar Girişimi

Türkiye'yi Yeşerten Topluluk
Yeşeren Hayatlar

Yeşeren Hayatlar Girişimi Hakkında


Gıda, teknoloji, kitap, burs ve daha bir çok ihtiyacınızı anonim olarak giderebileceğiniz Yeşeren Hayatlar platformumuz çok yakında AOSP STUDIO‘nun ücretsiz yazılım desteği ile aktif olacak.

Sistemimiz nasıl işleyecek?
1. Adım
yeserenhayatlar.org platformumuza güvenlik amacı ile e-devlet doğrulaması ile kayıt olduktan sonra ihtiyaç isteğinizi anonim şekilde girebileceksiniz gönüllülük esasıyla oluşan ekibimiz ihtiyacınızı inceledikten sonra sitede yayınlanmak üzere onay verecek.
2. Adım
Ad, soyad gibi bilgilerinizin yalnızca bizim görebileceğimiz ihtiyaç desteği girişinizden sonra hayırsever insanlar ihtiyaçlarınızı karşılamak istemeleri durumundan “Desteği Karşıla” butonuna tıklayarak sizinle sitemiz üzerinden özel mesajlaşma sistemi ile iletişime geçerek ihtiyacınızı karşılayacaklar. Ad, soyad vb. bilgiler siz istemediğiniz sürece ihtiyacınızı karşılayan hayırsever dahil kimse ile paylaşılmayacaktır bu sayede çekinmeden destek ihtiyaçlarınıza karşılık bulabileceksiniz.

Destekte bulunmak istiyorum fakat henüz o ihtiyaç desteği açılmamış ne yapmalıyım?
Eğer bir destekte bulunmak istiyorsanız fakat buna dair bir istek henüz başatılmadıysa “Destek Oluştur” butonuna tıklayarak ne tür destek vermek istediğiniz gibi soruları yanıtladıktan sonra destek oluşturmuş olursunuz bu sayede destek ihtiyacı arayan insanlar desteğinizi görerek sizinle sitemiz üzerinden iletişim kurabilir.
Destek sağlayan insanlar ad, soyad gibi kim olduklarını belli edecek bilgilerin herkesle paylaşıp/paylaşılmamasında özgürdür.

Burs Başvurusu nasıl olacak?
Burs başvuruları yalnızca yönetimimiz tarafından belirlenen tarihlerde olacak ve ondan sonra platformumuzda burs talebi bulunulamayacaktır.


Yeşeren Hayatlar Ekibi

Yeşeren Hayatlar Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Yeşeren Hayatlar Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Yeşeren Hayatlar Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et