"hiçbir şeyinizi riske atmazsınız, her şeyinizi riske atarsınız."
-Anonim

TÜRKMAKSAN Girişimi

Üretimin Gücü , Kalitenin Mükemmellği...
TÜRKMAKSAN

TÜRKMAKSAN Girişimi Hakkında

TÜRKMAKSAN, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir ürün yelpazesi sunmak üzere tasarlanan Türkiye’nin gelişmiş üretim yeteneklerine sahip imalat atölyelerinden biridir.İşleme kabiliyetlerinin üstünde mühendislik çözümleri ve anahtar teslim ürünler sunar. Prototiplendirmeden imalata kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçları karşılar.Dahili üretimi ve harici üretim ortakları sayesinde son işlem dahil parçalar üretir.


Şirket Değeri Denklemi


”Şirket Değeri = Kalite * Hizmet / Maliyet * Zaman”

Denklemi sayesinde müşterilerinin değer algılamalarına eşit derecede katkıda bulunan dört alandaki (kalite, hizmet,maliyet ve zaman) kalite ve hizmet alanlarını yükseltip,maliyet ve zamanı düşürmektedir.


FAST TRACK ( HIZLI PARÇA) İŞLEME HATTI

Üretim yapan şirketlerin en büyük tedarik zorluklarından biri, karmaşık mekanik parçalarını yeniden imal ettirmektir. Dış üreticiler tarafından alınan bu parçalar en büyük makinelerin en küçük parçaları olabilirler.Şirketlerin bu parçaların maliyetlerini ele alması ve azaltmaya çalışması çok zordur. Kendi pazarlarını elinde tutan çok uluslu parça üreticileri karşısında, üretim yapan şirketler çok sınırlı pazarlık gücüne sahiptir.Üretimlerinin aksamaması için mecbur ürünlerini yüksek fiyatlardan tedarik ederler.

Piyasa araştırma ve değerlendirmelerimizde tespit ettiğimiz bu durum ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Fast Track (Hızlı Parça) üretim hattını oluşturduk. Üretim uzmanlarımız Fast Track üretimde, ürünün ham halinden hazır nihai haline kadar süreçler planlamakta istenilen standartlarda anahtar teslim ürünler imal etmektedir.

TÜRKMAKSAN Ekibi

TÜRKMAKSAN Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
TÜRKMAKSAN Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
TÜRKMAKSAN Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et