"her yeni gün ikinci bir şanstır."
-Anonim

SEO Hocası Girişimi

SEO Hocası

SEO Hocası Girişimi Hakkında

Türkiye'nin SEO Hocası, Şimdi Türkiye'nin En Büyük SEO Topluluğu


27 Aralık 2009'da yola çıkan SEO Hocası, en inovatif dijital pazarlama yaklaşımlarından olan SEO stratejisine odaklanan kullanıcı odaklı ve interaktif bir dijital portaldır. Arama motoru optimizasyonu ile alakalı yaklaşımların, çözümlerin ve stratejilerin paylaşıldığı bir platform olan SEO Hocası, Türkiye'nin dijital pazarlama kapsamında faaliyet gösteren en büyük komünitelerinden biridir.


 SEO Hocası Kuruluş Amacı


SEO Hocası kuruluş amacı, öncelikli olarak arama motoru optimizasyonu alanında profesyonellere, öğrencilere, girişimcilere ve ilgililere konu ile alakalı bilgilerin sağlanmasını hedefleyerek yola çıkmıştır. İlk süreçlerde SEO hakkında detaylı ve güncel yaklaşımların anlatıldığı içeriklerin paylaşıldığı SEO Hocası soru cevap gibi interaktif yöntemlere odaklanarak zamanla kullanıcı deneyimini zenginleştirmiştir.


 SEO Hocası Misyon ve Değerleri


Kurulduğu günden itibaren "Bilgi paylaşılarak çoğalır" felsefesi ile hareket eden SEO Hocası, tüm yayın ve içerik politikasını bu doğrultuda şekillendirmiştir. Dijital pazarlamanın global ekonomideki öneminin farkındalığıyla özellikle yerli şirketlerin yenilikçi dijital stratejileri benimseyebilmesine öne ayak olmuş ve onların başarıya ulaşmalarında aktif rol almıştır. Aynı şeklide şeffaflık ilkesiyle faaliyet gösteren SEO Hocası, kullanıcılarına her daim paylaşılan bilgilerin güvenilirliği ve uygulanabilirliğinin teminatını vermiştir.


SEO Hocası Faaliyetleri


2009'da dijital olarak yayın hayatına başlayan SEO Hocası, zamanla arama motoru optimizasyonu konusunda Türkiye'nin en büyük dijital kütüphanesi olmuştur. Dolayısıyla başta SEO makaleleri ile alakalı güncel içeriklerin yanı sıra, optimizasyon süreçleri için teknik bilgilere, uygulamalara ve iç görülere odaklanarak günden güne arşivini genişletmiştir. 2010'da ilk SEO e-kitabını yayınlayan SEO Hocası, kitabın gördüğü yoğun ilgiden dolayı 2011'de Uzmanından SEO Kitabı 1. basımını yapmıştır. Türkiye'nin konu ile alakalı en çok satan ve okunan kitaplarından biri olan "Uzmanından SEO" sektör çapında büyük başarılar elde etmiş, irili ufaklı birçok işletmenin SEO başlığında kapsamlı iç görüler edinmesine yardımcı olmuştur.


İlk kitabın başarısından sonra 2013'te Sorularla SEO kitabı'nı piyasaya süren SEO Hocası, son 7 yılda 4000'den fazla şirketin başarı hikayesinde aktif rol oynamıştır. Tüm bunların yanı sıra yayınlanan kitaplar yaklaşık 50.000 kişiye ulaşmış ve SEO Hocası 400'e yakın blog yazısı ile sektörün en önemli bilgi kaynaklarından biri haline gelmiştir. Soru cevap formatıyla portalın interaktivite seviyesini arttırmış ve kullanıcı tabanlı 3000'e yakın soruya cevap vererek bilgi akışını sürdürülebilir kılmıştır.

SEO Hocası Ekibi

SEO Hocası Hakkında Önemli Gelişmeler

27 Ara 2009
yayına girdi
22 Eki 2010
site dışı seo e-kitabı yayınladı
09 Şub 2011
seo kelimesinde 1. sıraya gelindi
10 Şub 2011
uzmanından seo kitabı 1. basımı
sorularla seo kitabı satışa sunuldu
16 May 2013
sorularla seo kitabı satışa sunuldu
SEO Hocası Girişimin Röportajı
seo hocası girişim [girişim röportajları]
SEO Hocası Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
SEO Hocası Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et