"yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz."
-Emerson

Reztorant Girişimi

Restoran Rezervasyonu Yapmanın En Kolay Yolu
Reztorant

Reztorant Girişimi Hakkında

Neden Reztorant.com

Reztorant ekibi olarak; web sitesi ve çağrı merkezi kanallarımız ile restoran müşterilerinin rezervasyon konusunda yaşadığı problemleri ortadan kaldırmayı ve harcadıkları zamanı en aza indirmeyi hedefledik. Kullanıcıların restoranlardaki yer uygunluğunu anında görebilmelerini ve birkaç kolay adımda rezervasyon işlemini tamamlamalarını sağlarken, restoran işletmelerinin de yeni müşterilere ulaşmasına ve 7/24 rezervasyon alabilme yeteneğini kazanarak doluluk oranlarını arttırmalarına destek oluyoruz. Şehirdeki en seçkin restoranlara web sitesi ve çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız tüm rezervasyonların baştan sona keyifle hatırlayacağınız bir deneyime dönüşmesi tüm ekip olarak önceliğimiz.

Masalarınızı Doldurun

Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon uygulamalarımız sayesinde sizi çok daha geniş kitlelerle buluşturuyoruz. Telefonla arandığınızda ulaşılamama sıkıntınızı ortadan kaldırarak hem sizin hem de misafirlerinizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Ayrıca müşterilerinize istedikleri zaman kendi web sitenizden ya da reztorant.com üzerinden anında rezervasyon yapma ve onay alma imkanı sunuyoruz. Üstelik tüm bunları çalışanlarınızın vaktini almadan yapıyoruz.

Rezervasyon Defterinizi Atın

Web Sitemiz sayesinde size özel elektronik rezervasyon defteri oluşturuyoruz. Böylece deftere yazdığınız isimler, telefonlar ve diğer bilgiler uçup gitmiyor, sayfa aralarında kaybolmuyor. Onları sizin için özenle saklıyoruz. Hem aldığınız rezervasyonları nerede olursanız olun kolaylıkla inceleyebiliyor; hem de sizin için oluşturduğumuz müşteri veri tabanı sayesinde sizi tercih eden müşterilerin bilgilerine anında ulaşabiliyorsunuz.

Reztorant Ekibi

Reztorant Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Reztorant Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Reztorant Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et