0.1
İSTANBUL 0
Türk Telekom Santral Co-working Paylaşımlı Ofisler İSTANBUL 0
0.1/5.0
GİRİŞİMCİLERİN FİKİRLERİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÇALIŞABİLECEĞİ, DİĞER GİRİŞİMCİLERLE BİR ARAYA GELEBİLECEĞİ VE BİRBİRİNDEN ÖĞRENEBİLECEĞİ BİR ORTAM SAĞLIYORUZ. İLHAM VERİCİ ORTAK ÇALIŞMA ALANI, YÜKSEK HIZLI İNTERNET, TAZE KAHVE VE DAHA FAZLASI SANTRAL'DE.
Turnaco Elektronik
/5.0
Turnaco Robotik ve Teknoloji, İnsan sağlığı, mutluluğu ve hayatını kolaylaştırmak için dezenfeksiyon ve servis robotları üretmek üzere 2017 yılında kurulmuştur. Başlıca amacımız dünyada söz sahibi olacak teknolojileri ülkemizde üretmek ve dünyanın hizmetine sunmaktır.rnrnÇalışma alanlarımız:rnUVC, ozon ve vakum teknolojilerini kullanan dezenfeksiyon sistem tasarımlarırnElektronik / Mekatronik sistem tasarımırnGömülü sistem ve mobil teknolojirnTurnaco Tech ürünleri arasında, hastane ve steril ortam temizliği amacıyla ürettiği Uvolt- RUN temizlik robotunun yanısıra özellikle camilere yönelik olarak üretilen Mouro – Cami temizlik robotu bulunmaktadır.
Sales front Finans
/5.0
Şirketlere, para kazandıran tekliflere pazarlama zekası, finansal ödeme ve mobil kullanım kolaylığı katarak hızla satışları artıran bir çözümdür. 
TraceItUp Mobil Uygulama
/5.0
Saha operasyonları için yapay zeka tabanlı yeni nesil kurye takip sistemi olan Trace it Up, özellikle restoranlara hizmet veriyor. 
Bir Yudum Kitap Hizmet
/5.0
Biryudumkitap.com, her sabah en iyi hikâyelerden ve romanlardan 5 dakikada okuyabileceğiniz en iyi pasajları e-posta kutunuza gönderen bir girişim. 'Her sabah bir yudum kahve, bir yudum kitap kalbe iyi gelir' fikri ile yola çıkan girişim, şimdiden sosyal medya üzerinden yüzlerce aboneye ulaştı. 1 Aralık 2015'te ilk pasajları abonelerine ulaştıran Biryudumkitap, bütün kitap aşıkları için tamamen ücretsizdir ve her zaman da ücretsiz kalacak.
iCaked Gıda
/5.0
iCaked ile sizlere hayalinizdeki pastayı 3 boyutlu tasarlama imkanı sunuyoruz. Yüzlerce çeşit tasarım pasta figürü arasından dilediğinizi seçerek dilediğiniz tasarım pasta modeline ulaşabiliyorsunuz. Kısacası hayalinizdeki butik pasta artık sadece bir tık uzağınızda! Günlük bazda satılan yaş pasta ve tezgah ürünlerinin yanı sıra, özellikle çocukların kendi doğum günü pastaları ve sevgililerin özel bir hediye oluşturmak için kullandığı tasarım editörü oldukça dikkat çeken bir özellik. Tasarım editöründe kullanıcılar, 3 boyutlu olarak pasta tabanını seçiyor, ardından üzerine koyabileceği 3 ve 2 boyutlu figür ve süslemeleri seçerek özel günleri için benzersiz pastalarını kendileri oluşturabiliyorlar.  
Zenkronn Yazılım
/5.0
Robotik Süreç Otomasyonu üzerine çalışan Zenkronn, şirketlerdeki arka ofis uygulamalarının ve manuel uygulamaların optimize edilmesini sağlayarak şirketlerin operasyonel maliyetleri düşürüyor ve iş süreçlerindeki hata sayısını azaltıyor.    Geliştirme ekibimizle, özelleştirilmiş yazılımlar, intranetler, e-ticaret, web siteleri, yüksek trafik portalları gibi web uygulamaları geliştiriyoruz; kurumsal uygulamalar, tek ürün uygulamaları dahil olmak üzere yerel ve hibrit mobil uygulamalar; mimarlık, gerçek zamanlı analiz araçları, veri panoları gibi büyük veri çözümleri; Sosyal bahis, sosyal alışveriş ve sosyal medya platformları dahil sosyal medya platformları. Projelerimizde yüksek kaliteli yazılımlar sunmak için çevik metodolojiler, süreçler ve araçlar kullanıyoruz. Ayrıca test sürüşü geliştirme, hızlı prototipleme, sürekli entegrasyon, sürekli teslimat gibi çevik uygulamaları takip ediyor, projeler sırasında müşterilerimizin mevcut çalışma yapılarına adapte ediyoruz. Kullandığımız teknolojiler; Java, Scala, Node.js, PHP, Python, Angular.js, React, JQuery, HTML5, CSS3, Android, uygulama katmanında iOS (Objective-C, Swift) ve Redis, Cassandra, MongoDB, Kafka içerir Veri katmanı, ElasticSearch, MySQL, PostgreSQL, Oracle.
YUBİ Yazılım
/5.0
Yubi, İster bir akıllı ürün filtresi olsun, ister bir bilgilendirme servisi, isterse bir satış veya ödeme servisi… Arzu edilen sonuç neyse buna diyaloglarla ulaşabilmeye dair en gelişmiş altyapılardan birini sunuyoruz. YUBI sayesinde, kullanıcılar markalara diledikleri yerden diledikleri zaman ulaşabilirken, marka web sitesi veya mobil uygulama geliştirme ve yönetme zahmetinden de kurtuluyor.
home search notifications 1 person