"nerede sorun varsa, orada fırsat vardır."
-Jack Ma

O Lezzet: Organik & Market Girişimi

O Lezzet: Organik & Market

O Lezzet: Organik & Market Girişimi Hakkında

Hakkımızda bilmenizi istediğimiz en önemli bilgi; bize güvenmenizi sağlayacak sağlam dayanaklar oluşturmak için, uzun uzuna düşünüp, ince eleyip sık dokuyarak bu yolculuğa çıkmamızdır. Bu sitede her yerde bulamayacağınız; kalitesini, lezzetini bizzat yerinde araştırarak tespit ettiğimiz ürünlere yer vermekteyiz. Biz bir çiftlik değiliz, ama çiftliği ve atölyesi olan üreticilerin, ürünlerini sizlere ulaşmasını sağlayan onların hikâyelerini size en iyi anlatan iddialı bir platformuz.

Çok net olarak şunu söyleyebiliriz: Bu siteden satın alacağınız her türlü gıda ürününde hiçbir şekilde katkı maddesi aroma arttırıcı ve koruyucu bulunmayacaktır. Ürünler geleneksel üretim yöntemlerine göre uygun koşullarda üretim yapılan tedarikçilerden temin edilmektedir.

Her şeyi satma gibi bir derdimiz bulunmamaktadır. Amacımız ismimizden de anlaşılacağı üzere, işte aradığımız o lezzet bu dedirttirmektir. Bu sitede yer alan tedarikçilerimizi oluştururken gerçek anlamda titiz ve araştırmacı bir ruh ile yola çıktık. Geniş kapsamlı araştırmalar sonucunda Egenden, Akdeniz’e, Anadolu’dan, Güneydoğu ve Doğu Anadolu ya , Marmara dan Karadeniz’e kadar yolculuk yapıp tüm tedarikçilerimizi yerinde gözlemleyip, projemizi anlatıp uygun olanları seçtik.

Tedarikçilerimizi seçerken, bölgesel damak zevki farklılıklarını gözlemleyip birkaç bölgeden aynı ürün gruplarını farklı içerik ve tatlarda olmasına gayret ettik. Sizin için hangi lezzet damak tadınızı uygun ise, o lezzet i seçmenizi istedik.

O lezzet aradığınız lezzet olmalı. Sizi çocukluğunuza veya bir anınızı götürmeli. Sizde bir etki bırakmalı diye düşündük.

Biz o lezzeti ararken, her koşulda samimi olmayı, güven vermeyi, mütemadiyen sürecek bir ilişkiyi kurmak istedik. Hakkımızda öğreneceğiniz çok şey var, bunu anlatarak değil,  sitemizde gezinerek, kendi gözlemlemenizle her türlü bilgiye sahip olabilirisiniz. Yaşadığınız deneyimleri yorumladığınızda bizi en iyi sizler anlatmış olacaksınız.

O Lezzet: Organik & Market Ekibi

O Lezzet: Organik & Market Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
O Lezzet: Organik & Market Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Instagram
Takip et