"hiçbir şeyinizi riske atmazsınız, her şeyinizi riske atarsınız."
-Anonim

MyWedDiary Girişimi

Birlikte en önemli gününü planlamak için sabırsızlanıyoruz
MyWedDiary

MyWedDiary Girişimi Hakkında

MyWedDiary Kısaca Nedir?


Çiftlerin düğün günlerine hazırlanırken önem verdikleri ayrıntıları kaçırmamalarını, strese yer vermeden sürecin tadını çıkartmalarını sağlayan dijital bir asistandır.


MyWedDiary’nin misyonu nedir?


Geleneksel yöntemleri dijital alana teknoloji ile birlikte entegre ederek kişilerin dijital asistan oluşturmasını sağlamak, deneyimlerini hızlandırmak, kişiye özel içerikler geliştirmek, takip edilebilirliği kolaylaştırmak, maliyetleri azaltmak ve doğayı korumaktır.


MyWedDiary’nin vizyonu nedir?


Türkiye öncelikli olmak üzere Dünya genelinde dijital asistan hizmetini gerçekleştiren lider ve örnek bir uygulama olmak.MyWedDiary Durumu


MyWedDiary Google Play'de ve App Store'da kullanıcılarıyla buluştu.

MyWedDiary’nin şu an yaklaşık 5000 adet indirmesi mevcuttur.

Ürün farkındalığını oluşturmaya yönelik pazarlama çalışmalarıyla başlanıp, belirlenen hedef kitlelere özel pazarlama uygulamaları aşamalı olarak hayata geçirilecektir.

Affiliate bağlantıları da oluşturulduktan sonra kullanıcı sayısının artması beklenmektedir. Bu alanda ne kadar kullanıcıya sahip olunması belirli bir önem taşırken, müşterilerin aktif, ürüne sadık ve kullanıcıların memnuniyetinin pozitif olması önem taşıyan maddelerdir.


MyWedDiary’nin hedefleri - amaçları neler?MyWedDiary’nin temel amacı düğün özel günü düzenleyicisi olarak bir dijital asistan hizmeti; gelin ve damatlara, zaman kazandıracak ve özel güne giden yoldaki tüm süreçlerini kaydedebilecekleri ve hatırlatıcılarla dijital asistan teknolojisi ile hızlı, maliyetli, takip edilebilir ve doğa dostu dijital asistan servisi sağlamak ve geliştirmektir.

Bu doğrultuda kullanıcı geri bildirimleri ve sistem içi denetleme mekanizmasının katkılarıyla ürün performansı ve özelliklerinin süreklilik içinde geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

MyWedDiary Ekibi

MyWedDiary Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
MyWedDiary Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
MyWedDiary Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et